Скенер FUJITSU Duplex Gigabit Ethernet SP1120N 20ppm FS-FUJ-SCAN-SP1120N
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 404687
Вземи супер отстъпка:
| Вид сканиране | Document scanner - desktop |
| Вид на медията | Colour |
| Размер на медията | 216 x 355.6 mm |
| Color Type | Цветно |
| Скорост на сканиране ч/б | 20 ppm |
| Scanning speed | 20 ppm - portrait - A4 - 200 dpi 20 ppm - portrait - A4 - 300 dpi 40 ipm - duplex - portrait - A4 - 200 dpi 40 ipm - duplex - portrait - A4 - 300 dpi |
| Резолюция на сканиране | 600 dpi x 600 dpi |
| Optic resolution | 600 x 600 |
| Digital resolution | 1200 |
| Цикли на зареждане | 3000 scans per day |
| Сензор | Dual CIS |
| Дълбочина на цвета | 24-bit (16.7 million colours) |
| Нива на сивото | 8-bit (256 grey levels) |
| Supported document types | Plain paper, plastic card |
| Max document size | 216 mm x 3048 mm |
| Document storage capacity | 50 sheets |
| Feeder | Automatic |
| Двустранно сканиране | Автоматичен |
| Two-sided scanning | Automatic |
| Light source type | Dual LED |
| Интерфейс | Gigabit LAN, USB 3.2 Gen 1x1 |
| Recommended page scan per day | 3000 |
| Включени кабели | 1 x USB cable |
| Захранване | USB |
| Power consumption operational (standby) | 18 Watt |
| Power consumption (standby) | 0.4 Watt |
| Power consumption (sleep) | 2 Watt |
| Тегло | 2.5 kg |
| Размери | 29.8 cm x 13.5 cm x 13.3 cm |
| Цвят | Бял |
| Код на продукта | FS-FUJ-SCAN-SP1120N |
Скенер SP-1120N осигурява висококачествена производителност със скорости на сканиране от 20 ppm/40 ipm (A4 портрет,
цветен, 200 / 300 dpi), капацитет на ADF 50 листа, възможност за сканиране на широка гама документи.
Поддържа високоскоростна връзка, както USB 3.2 Gen 1x1, така и кабелна мрежова връзка
Компактен и удобен за употреба дизайн
Сканиране на пластмасови карти
Осигуряващи разширени функции за обработка на изображения (PaperStream IP и PaperStream Capture)
Вид сканиране: ADF (Automatic Document Feeder), Duplex
Скорост на сканиране (A4 Portrait)(Color/Grayscale/Monochrome): едностранно: 20 ppm (200/300 dpi)
дуплекс: 40 ipm (200/300 dpi)
Сензор: Single line CMOS-CIS x 2 (front x 1, back x 1)
Източник на светлина: RGB LED x 2 (front x 1, back x 1)
Оптична ресолюция: 600 dpi
Изходни формати: Color: 24-bit, Grayscale: 8-bit, Monochrome: 1-bit
Цвят на фона: White
Размер документи: Maximum 216 x 355.6 mm (8.5 x 14 in.)
Minimum 52 x 74 mm (2.0 x 2.9 in.)
Long Page Scanning: 3048 mm (120 in.)
Тегло хартия (дебелина): хартия - 50 до 209 g/m2 (13.4 до 56 lb)
пластмасови карти: 0.76 mm (0.0299 in.) или по малки