- Начало
- Умни джаджи
- Smart часовници и гривни
- Apple
- Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular (ID: 694695)
Smart часовник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular MRF43BS/A
изчерпано
Капацитет: 64GB
Операционна система: watchOS 10, upgradable to...
Батерия: Li-Ion 564 mAh,...
Съвместими операционни системи: iPhone Xs or later with iOS...
GPS: GPS (L1+L5), GLONASS,...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 694695
Характеристики
| Вградени сензори |
Accelerometer
gyro heart rate barometer always-on altimeter (-500m to 9000m) compass SpO2 VO2max temperature (body) temperature (water) |
| Функции | Dual Speakers (86-decibel), Three-Microphone Array |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band |
| GPS | GPS (L1+L5), GLONASS, GALILEO, BDS |
| NFC | NFC |
| Батерия | Li-Ion 564 mAh, non-removable, Wireless charging |
| Операционна система | watchOS 10, upgradable to watchOS 10.2 |
| Съвместими операционни системи | iPhone Xs or later with iOS 17 or later |
| Размер на дисплея | 1.92" (4.88 cm) |
| Резолюция на екрана | 502x410 |
| Сензорен екран | Retina LTPO OLED, 3000 nits (peak), Sapphire crystal glass, Always-on display |
| Чипсет | Apple S9 |
| Процесор | Dual-core |
| Видео карта | PowerVR |
| Памет | 1024MB |
| Капацитет | 64GB |
| Case color | Titanium |
| Водоустойчивост | Water-resistant 50 meters |
| Band color | Gray |
| Размери | 49 x 44 x 14.4 mm |
| Тегло | 61.4 g |
| Други характеристики | Trail Loop - M/L |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | MRF43BS/A |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | apple.co/GetHelp |
| Адрес | Apcom CE Kereskedelmi Kft. Zahony u. 7. C. ep. fsz. (Graphisof 1031 Budapest, HU |
| Уебсайт | https://www.apple.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка

