- Начало
- Умни джаджи
- Smart часовници и гривни
- Huawei
- Huawei Watch GT Runner 2 Chitu-B19F Dusk Blue (ID: 901936)
Smart часовник Huawei Watch GT Runner 2 Chitu-B19F Dusk Blue 6942103185564
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Батерия: Si/C Li-Ion 540 mAh, Charging...
Съвместими операционни системи: Android 9.0 or later, iOS...
GPS: GPS (L1 + L5...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901936
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Вградени сензори |
Accelerometer
gyro heart rate SpO2 compass barometer depth temperature |
| Функции |
Timer
Daily Alarm Remote Camera Control Calorimeter Sleep Monitoring Music Control Training Analysis Heart rate monitoring |
| Съобщения | Message and call notifications |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0, LE, EDR |
| GPS | GPS (L1 + L5 Dual-band)/GLONASS/BeiDou (B1I + B1C + B2a Tri-band)/GALILEO (E1 + E5a Dual-band)/QZSS (L1 + L5 Dual-band)/NavIC |
| NFC | NFC |
| Батерия | Si/C Li-Ion 540 mAh, Charging Wireless |
| Съвместими операционни системи | Android 9.0 or later, iOS 13.0 or later |
| Размер на дисплея | 1.32" (3.35 cm) |
| Резолюция на екрана | 466x466 |
| Сензорен екран | AMOLED, 3000 nits, Protection Kunlun Crystal |
| Case color | Titanium |
| Водоустойчивост | IP69 dust tight and water resistant, 5 ATM, 40m swimproof/diving |
| Band color | Dusk Blue |
| Размери | 43.5 x 43.5 x 10.7 mm |
| Тегло | 34.5 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 6942103185564 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Chaussee d'Etterbeek 180, 1040 Brussels, Belgium |
| Уебсайт | https://www.huaweicloud.com/eu/about/contact-us.html |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка