Smart отоплител 2000W portable convection heater SG2000MEC
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 862854
Характеристики
| Характеристики |
Thermostat
Overheat Protection Tip-over switch 3 heat settings |
| Цвят | Бял |
| Размери | 620 мм x 245 мм x 385 мм |