Smart отоплител 2000W portable convection heatet SG2000LED
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 862855
Характеристики
| Характеристики |
Overheat Protection
Electronic Thermostat Tip-over switch 3 heat settings |
| Цвят | Бял |
| Размери | 620 мм x 245 мм x 385 мм |