Smart отоплител Mill WiFI Gen. 3 1500W portable convection heater CO1500MAXWIFI3
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 878222
Характеристики
| Характеристики |
Overheat Protection
| Цвят | Бял |
| Размери | 620 мм x 245 мм x 385 мм |