- Начало
- Умни джаджи
- Смарт прахосмукачки
- EUREKA
- Eureka J15 Ultra (ID: 873597)
Смарт прахосмукачка Eureka J15 Ultra J15(ULTRA)
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Тип: Робот прахосмукачка
Смукателна мощ: 16200Pa
Метод на почистване: Сухо, Мокро
Събиране на прах: Контейнер
Навигация: Лазерна навигация
Батерия: 5200 mAh
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 873597
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Тип | Робот прахосмукачка |
| Тип почистващо устройство | Робот |
| Метод на почистване | Сухо, Мокро |
| Смукателна мощ | 16200Pa |
| Събиране на прах | Контейнер |
| Вместимост на контейнера за прах | 3 L |
| Функции |
Засичане на килим
Контрол на мощността Контрол на нивото на водата Виртуална стена Забранени зони Зоново почистване Автоматично зареждане График Сензори против падане Избор на стая Повдигащ се МОП Запаметяване на 4 карти Прекосяване на препятствия до 2 см Станция за събиране на прах Автоматично почистване на контейнера Разпознаване на предмети Самопочистваща се станция Въртящи се моп четки Видеообаждане в реално време Автоматично зареждане на резервоара за вода Работа на черни повърхности Изсушаване Почистване с топла вода Изкачащ МОП |
| Сканиране на стаята |
|
| Картографиране на стаите |
|
| Навигация | Лазерна навигация |
| Контейнер за вода (L) | 4 ml |
| Автоматично зареждане и продължаване | ДА |
| Почистване по график | ДА |
| Батерия | 5200 mAh |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Wi-Fi |
|
| Мобилно приложение |
|
| Аксесоари |
Странична четка
Централна четка HEPA филтър Торба за прах Самопочистваща се / зарядна станция МОП кърпа х2 МОП подложки х2 |
| Включени инструменти |
База
Nozzles Quick Start Guide |
| Цвят | Черен |
| Размери | Робот – 355 x 354 x 110 mm, Станция – 395 x 458 x 468 mm |
| Други характеристики |
Obstacle Sensor
LDS Navigation Voice Control Self-Empty Dust Station AI Cleaning Mode FlexiRazor Anti-Hair Tangling |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | J15(ULTRA) |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Eureka c/o Midea America Corp300 Kimball Drive, Ste 201 Parsippany, NJ 07054 |
| Уебсайт | https://us.eureka.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив