- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Apple
- iPhone 14 Plus
- Apple iPhone 14 Plus, 6GB, 512GB, Yellow (ID: 703026)
Смартфон Apple iPhone 14 Plus, 6GB, 512GB, Yellow MR6G3RX/A
изчерпано
Операционна система: iOS 16
Размер на дисплея: 6.7" (17.02 cm)
RAM-памет: 6GB
Памет: 512GB
Дисплей сензор: Super Retina XDR OLED, HDR10,...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 703026
Характеристики
| Серия | iPhone 14 Plus |
| Серия | iPhone 14 Plus |
| Брой сим карти | Dual eSIM |
| Операционна система | iOS 16 |
| Процесор | Hexa-core (2x3.23 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard), Chipset Apple A15 Bionic (5 nm), Apple GPU (5-core graphics) |
| RAM-памет | 6GB |
| Размер на дисплея | 6.7" (17.02 cm) |
| Дисплей сензор |
Super Retina XDR OLED
HDR10 Dolby Vision 800 nits (HBM) 1200 nits (peak); Scratch-resistant ceramic glass oleophobic coating |
| Резолюция | 2778x1284 |
| Съотношение | 463:214 |
| Памет | 512GB |
| Светкавица | Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) |
| Предна камера |
12 MP
f/1.9 23mm (wide) 1/3.6" PDAF SL 3D (depth/biometrics sensor); Video 4K@24/25/30/60fps 1080p@25/30/60/120fps gyro-EIS |
| Задна камера |
Dual 12 MP
f/1.5 26mm (wide) 1/1.7" 1.9µm dual pixel PDAF sensor-shift OIS; 12 MP f/2.4 13mm 120? (ultrawide); Video 4K@24/25/30/60fps 1080p@25/30/60/120/240fps HDR Dolby Vision HDR |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| GPS |
Yes
with A-GPS GLONASS GALILEO BDS QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| USB | Lightning, USB 2.0 |
| Вградени сензори |
Face ID
Barometer High dynamic range gyro High-g accelerometer Proximity sensor Dual ambient light sensors |
| Mp3 плейър |
AAC
MP3 Apple Lossless FLAC Dolby Digital Dolby Digital Plus and Dolby Atmos |
| MP4 плейър |
HEVC
H.264 and ProRes HDR with Dolby Vision HDR10 and HLG |
| Преглед на документи |
|
| Цвят | Yellow |
| Размери | 160.8 x 78.1 x 7.8 mm |
| Тегло | 203 g |
| Батерия | Li-Ion 4323 mAh, non-removable (16.68 Wh), Fast charging, 50% in 30 min |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | MR6G3RX/A |
| Допълнително | При отваряне и активиране на Apple продукт, поради спецификата на гаранцията и неговият софтуер, гаранцията му започва да тече от момента на отваряне и възстановяването му в търговски вид е невъзможно. |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | apple.co/GetHelp |
| Адрес | Apcom CE Kereskedelmi Kft. Zahony u. 7. C. ep. fsz. (Graphisof 1031 Budapest, HU |
| Уебсайт | https://www.apple.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив

