- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- HMD
- HMD PULSE PLUS DS 4/128 GREEN (ID: 898999)
Смартфон HMD PULSE PLUS DS 4/128 GREEN 286943905
изчерпано
Операционна система: Android 14
RAM-памет: 4 GB
Памет: 128 GB
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 898999
Характеристики
| Брой сим карти | Nano SIM + Nano SIM |
| Операционна система | Android 14 |
| RAM-памет | 4 GB |
| Памет | 128 GB |
| Мрежа | 2G : 850, 900, 1800, 1900; 3G : 1, 5, 8; 4G : 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40 |
| Тегло | 187 g |
| Батерия | 5000mAh6; 80% after 800 charging cycles7; Up to 59 hours battery life2; 10W charging |
| Други характеристики | Type-C USB| OTG | 3.5mm audio jack |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 286943905 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка