- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Honor
- Honor Magic V2
- Honor Magic V2, 16GB, 512GB, Black (ID: 735275)
Смартфон Honor Magic V2, 16GB, 512GB, Black 6936520832125
изчерпано
Операционна система: Android 13, MagicOS 7.2
Размер на дисплея: 4.63" (11.76 cm), unfolded...
RAM-памет: 16GB
Памет: 512GB
Дисплей сензор: Foldable LTPO OLED, 1B...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
22 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 735275
Характеристики
| Серия | Honor Magic V2 |
| Серия | Honor Magic V2 |
| Брой сим карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Операционна система | Android 13, MagicOS 7.2 |
| Процесор | Octa-core (1x3.36 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510); Chipset Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm); GPU Adreno 740 |
| RAM-памет | 16GB |
| Размер на дисплея | 4.63" (11.76 cm), unfolded 7.92" (20.12 cm) |
| Дисплей сензор |
Foldable LTPO OLED
1B colors 120Hz HDR10+ IMAX Enhanced 1600 nits (peak) |
| Резолюция | 2376x1060, unfolded 2344x2156 |
| Съотношение | 594:265 |
| Памет | 512GB |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Предна камера |
16MP
f/2.2 (wide); Video: 4K@30fps 1080p@30fps gyro-EIS HDR |
| Задна камера |
Triple: 50 MP
f/1.9 (wide) PDAF 8x8 dToF Laser AF OIS; 20 MP f/2.4 62mm (telephoto) PDAF 2.5x optical zoom OIS; 50 MP f/2.0 13mm (ultrawide) AF); Video: 4K@30/60fps (10-bit) 1080p@30/60fps gyro-EIS HDR10+ OIS |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| GPS |
GPS (L1+L5)
GLONASS (L1) BDS (B1I+B1c+B2a) GALILEO (E1+E5a) QZSS (L1+L5) |
| Bluetooth |
Bluetooth 5.3
A2DP LE aptX HD NFC Infrared port |
| USB | USB Type-C 3.1, OTG, Display Port 1.2 |
| Вградени сензори |
Fingerprint (side-mounted)
accelerometer gyro proximity compass color spectrum |
| Mp3 плейър |
*.mp3
*.mid *.amr *.3gp *.mp4 *.aac *.wav *.ogg *.flac |
| MP4 плейър | *.3gp, *.mp4 |
| Преглед на документи |
|
| Цвят | Black |
| Размери | Unfolded: 156.7 x 145.4 x 4.7 mm, Folded: 156.7 x 74.1 x 9.9 mm |
| Тегло | 237 g |
| Батерия | Li-Po 5000 mAh, non-removable, 66W SuperCharge |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 6936520832125 |
Виж повече
Допълнителна информация
Honor Magic V2 е супер иновативен сгъваем смартфон, който има дебелина от едва 9.9 мм, когато е сгънат и едва 4.7 мм, когато е в отворено положение. В комбинация със супер лекото му тегло може да бъдете сигурни, че този смартфон има размери, които ви гарантират, че може да го поберете във всяка чанта и джоб. Освен това смартфонът е снабден с новата супер лека титаниева панта, която е сертифицирана от SGS за своята надеждност. Тази супер лека титаниева панта ви осигурява плавно разгъване и напълно плосък сензорен екран. Сгъваемият дизайн на Honor Magic V2 ви осигурява по-голям екран съчетан с по-голяма преносимост. Освен това HDR дисплеят с висока разделителна способност ви гарантира повишена визуална производителност и картина с перфектна видимост и детайли. Honor Magic V2 има невероятен комплект от камери, които ви позволяват да уловите всеки важен момент в живота си. Гмурнете се в красивия свят около вас и уловете всеки един важен момент на снимка или на видео.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Mall Nilai, F16, First Floor, AEON Mall Nilai, Persiaran Pusat Bandar, Putra Point, 71800 Nilai, Negeri Sembilan |
| Уебсайт | https://www.hihonor.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка