- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Honor
- Honor Magic V3
- Honor Magic V3, 12GB, 512GB, Black (ID: 774152)
Смартфон Honor Magic V3, 12GB, 512GB, Black 6936520851102
изчерпано
Операционна система: Android 14, MagicOS 8.0.1
Размер на дисплея: 6.43" (11.76 cm), unfolded...
RAM-памет: 12GB
Памет: 512GB
Дисплей сензор: OLED, до 120Hz, LTPO, до 5000...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
16 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 774152
Характеристики
| Серия | Honor Magic V3 |
| Серия | Honor Magic V3 |
| Брой сим карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Операционна система | Android 14, MagicOS 8.0.1 |
| Процесор | Octa-core (1x3.3 GHz Cortex-X4 & 3x3.2 GHz Cortex-A720 & 2x3.0 GHz Cortex-A720 & 2x2.3 GHz Cortex-A520), Chipset Qualcomm SM8650-AB Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm), GPU Adreno 750 |
| RAM-памет | 12GB |
| Размер на дисплея | 6.43" (11.76 cm), unfolded 7.92" (20.12 cm) |
| Дисплей сензор |
OLED
up to 120Hz LTPO up to 5000 nits; unfolded: OLED up to 120Hz LTPO up to 1600 nits |
| Резолюция | 2376x1060, unfolded 2344x2156 |
| Съотношение | 594:265 |
| Памет | 512GB |
| Светкавица | Laser AF, LED flash, HDR, panorama |
| Предна камера | Dual: 20MP Wide Camera (f/2.2) ( Interior screen), 20MP Wide Camera (f/2.2) ( Exterior screen), Photo: Up to 3840 x 5120 pixels |
| Задна камера |
Triple: 50MP Wide (IMX906
1/1.56” f/1.6) SMA; 50MP Periscope T elephoto Lens (f/3.0) LiDAR Matrix Autofocus System OIS; 40MP Ultra Wide Camera (f/2.2) OIS; Photo: Up to 6144 x 8192 pixels |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, Wi-Fi Direct; NFC |
| GPS | GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a) |
| Bluetooth |
Bluetooth 5.3
A2DP LE aptX HD LDAC |
| USB | USB Type-C 3.1, OTG, Display Port 1.2 |
| Вградени сензори |
Fingerprint (side-mounted)
accelerometer gyro proximity compass barometer |
| Mp3 плейър | mp3/mp4/3gp/ogg/amr/aac/flac/wav/midi |
| MP4 плейър | 3gp/mp4 |
| Преглед на документи |
|
| Цвят | Black |
| Размери | Unfolded: 156.6 x 145.3 x 4.4 mm, Folded: 156.6 x 74.0 x 9.3 mm |
| Тегло | 226 g |
| Батерия | Si/C 5150 mAh, non-removable |
| Други характеристики | IPX8 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 6936520851102 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Mall Nilai, F16, First Floor, AEON Mall Nilai, Persiaran Pusat Bandar, Putra Point, 71800 Nilai, Negeri Sembilan |
| Уебсайт | https://www.hihonor.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| HONOR Magic V3_Spec Sheet_EN_0807.pdf | Виж тук |
| Декларация за съответствие Honor Magic V3 Foldable.pdf | Виж тук |
| Декларация за съответствие Honor Magic V3 Foldable_BG.pdf | Виж тук |
| Кратко ръководство на потребителя за Honor Magic V3.pdf | Виж тук |
| Кратко ръководство на потребителя за Honor Magic V3.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив