- Начало
- Мобилни устройства
- Смартфони
- Nokia
- NOKIA X30 DS 5G BLUE (ID: 575235)
Смартфон NOKIA X30 DS 5G BLUE VMA751F9FI1AL0
изчерпано
Операционна система: Android™ 12 (64bit) | 3 OS...
Размер на дисплея: 6.43 ''
RAM-памет: 8 GB
Памет: 256 GB
Вид дисплей: AMOLED
Честота на опресняване: 90Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 575235
Характеристики
| Брой сим карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Операционна система | Android™ 12 (64bit) | 3 OS upgrades |
| Процесор | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6 nm) |
| RAM-памет | 8 GB |
| Вид дисплей | AMOLED |
| Размер на дисплея | 6.43 '' |
| Резолюция | 1080 x 2400 |
| Максимална яркост | 450 nits |
| Честота на опресняване | 90Hz |
| Памет | 256 GB |
| Предна камера | 16 MP |
| Front-facing camera sensor size | 1/3.06" |
| Бленда на обектива на предната камера | f/2.4 |
| Front-facing camera pixel size | 1.0µm |
| Резолюция предна камера | 1080p@30fps |
| Back-facing camera sensor size | 1/1.56" |
| Бленда на обектива на задната камерата | f/1.8 |
| Back-facing camera pixel size | 1.0µm |
| Разделителна способност на задната камерата | 1080p@30/60fps |
| Мрежа | \t GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1 |
| Размери | 158.9 x 73.9 x 8 mm |
| Тегло | 185 g |
| Батерия | Li-Po 4200 mAh, non-removable |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | VMA751F9FI1AL0 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +358 10 4488 000 |
| Адрес | Karakaari 7 02610 Espoo, Finland |
| Уебсайт | http://www.nokia.com/bg_bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка