Сокоизстисквачка PHILIPS Masticating juicer Viva Collection XL tube 70mm HR1888/70
код GRADE
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Philips Viva Collection HR1888 - Сокоизстисквачка - 150 W - черна/златна
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 652476
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Серия | Viva Collection |
| Тип | Сокоизстисквачка |
| Мощност | 150 W |
| Капацитет на контейнер за пулпа | 0.75 litre |
| Дължина на кабела | 1.05 m |
| Съхранение на кабели | Да |
| Функции | Reverse function |
| Цвят | Black/gold |
| Включени аксесоари | Juice jug (1l) Recipe booklet |
| Размери | 13.65 cm x 36.17 cm x 36.09 cm |
| Тегло | 4.4 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | HR1888/70 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Адрес | Филипс България ЕООД София 1715 ж.к. "Младост 4", Бизнес Парк София, сгр. 12 |