- Начало
- PC Компоненти
- SSD диск
- Lexar
- NM760
- 1TB NM760 Lexar NM760 M.2 2280 NVMe SSD (ID: 491991)
SSD 1TB NM760 Lexar NM760 M.2 2280 NVMe SSD LNM760X001T-RNNNG
изчерпано
Размер: 1TB
Физически размер: M.2 (2280)
Интерфейс: PCIe
Скорост на четене: 5300 MB/s
Скорост на запис: 4000 MB/s
Вътрешен/Външен: Вътрешен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 491991
Характеристики
| Серия | NM760 |
| Тип | M.2 NVMe SSD |
| Размер | 1TB |
| Физически размер | M.2 (2280) |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Скорост на четене | 5300 MB/s |
| Скорост на запис | 4000 MB/s |
| Средно време до отказ (MTBF) | 1500000 ч. |
| Общо записани терабайти (TBW) | 1000 TB |
| Интерфейс | PCIe |
| Размери | 2.2 x 8.0 x 0.2 cm |
| Максимална работна температура | 70 °C |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална неработна температура | 85 °C |
| Минимална неработна температура | -40 °C |
| Shock resist (operating) | 1500G |
| Устойчивост на вибрации (при работа) |
20G @ 10-2000Hz
1 Oct/min 30min/axis (X,Y,Z) |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | LNM760X001T-RNNNG |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://www.lexar.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка