- Начало
- PC Компоненти
- SSD диск
- Sandisk
- Elements SE
- 1TB WD Elements SE SSD, Преносим (ID: 213182)
SSD 1TB WD Elements SE SSD, Преносим WDBAYN0010BBK-WESN
изчерпано
Размер: 1 TB
Физически размер: Преносим
Интерфейс: USB 3.0
Скорост на четене: 400 MB/s
Вътрешен/Външен: Външен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 213182
Характеристики
| Серия | Elements SE |
| Тип устройство | Solid State Drive (SSD) - външен (преносим) |
| Подходящо за | Обща употреба |
| Размер | 1 TB |
| Физически размер | Преносим |
| Вътрешен/Външен | Външен |
| Скорост на четене | 400 MB/s |
| Скорост на последователно четене | 400 MB/s |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Подробности за интерфейса | 1 x USB 3.0 |
| Функции | exFAT formatted |
| Съвместими платформи |
Mac
Windows |
| Източник на захранване | USB bus |
| Аксесоари | Гаранционна карта |
| Включени кабели | 1 x USB 3.0 cable |
| Височина | 8.72 mm |
| Ширина | 64.5 mm |
| Дълбочина | 64.5 mm |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 27.2 g |
| Максимална работна температура | 45 °C |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална неработна температура | 85 °C |
| Минимална неработна температура | -20 °C |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | WDBAYN0010BBK-WESN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 44100 Osgood Road Fremont, CA 94539 |
| Уебсайт | https://www.westerndigital.com/brand/sandisk |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка