SSD 1TB WD Red SSD SN700 NVMe M.2 2280 PCIe Gen3 8Gb WDS100T1R0C
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 1 TB
Физически размер: M.2 2280
Интерфейс: PCIe 3.0 x4 (NVMe)
Скорост на четене: 3430 MBps (read)
Скорост на запис: 3000 MBps (write)
Вътрешен/Външен: Вътрешен
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 218379
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Серия | SN700 |
| Тип устройство | Solid state drive - internal |
| Размер | 1 TB |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Скорост на случайно четене | 515000 IOPS |
| Max random read speed | 515000 IOPS |
| Скорост на случаен запис | 560000 IOPS |
| Max random write speed | 560000 IOPS |
| Скорост на последователно четене | 3430 MB/s |
| Скорост на последователно записване | 3000 MB/s |
| Средно време до отказ (MTBF) | 1,750,000 hours |
| Общо записани терабайти (TBW) | 2000 TB |
| 24/7 operation |
| Тип на паметта | NAND Flash |
| Подробности за интерфейса | 1 x PCI Express 3.0 x4 (NVMe) - M.2 Card |
| Функции | 24x7 continuous operation |
| Стандарти |
UL
TUV VCCI C-Tick BSMI FCC KCC |
| Сертификати |
FCC
UL TUV KCC BSMI VCCI C-Tick |
| Консумация | 100 mW (low power active) 3.5 mW (sleep) |
| Височина | 2.38 mm |
| Ширина | 22 mm |
| Дълбочина | 80 mm |
| Цвят | Червен |
| Тегло | 7.5 g |
| Максимална температура на съхранение | 85 °C |
| Минимална температура на съхранение | -55 °C |
| Максимална работна температура | 70 °C |
| Минимална работна температура | 0 °C |