- Начало
- PC Компоненти
- SSD диск
- Fujitsu
- FUJITSU SSD SAS 12GB (ID: 803949)
SSD FUJITSU SSD SAS 12GB S26361-F5709-L800
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 800 GB
Физически размер: 2.5"
Интерфейс: SAS 12Gb/s
Скорост на четене: 1050 MBps (read)
Скорост на запис: 900 MBps (write)
Вътрешен/Външен: Вътрешен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 803949
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Проектиран за |
Fujitsu PRIMERGY RX2530 M2 (3.5")
RX2530 M4 (3.5") RX2530 M4 Liquid Cooling (3.5") RX2530 M5 (3.5") RX2530 M5 Liquid Cooling (3.5") RX2540 M2 (3.5") RX2540 M2 Storage Spaces (3.5") RX2540 M4 (3.5") RX2540 M5 (3.5") |
| Размер | 800 GB |
| Физически размер | 2.5" |
| Съвместим отсек | 2.5" or 3.5" (with included bay adapter) |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Скорост на четене | 1050 MBps (read) |
| Скорост на запис | 900 MBps (write) |
| Скорост на случайно четене | 190000 IOPS |
| Скорост на случаен запис | 150000 IOPS |
| Скорост на прехвърляне | 1.2 GBps (external) |
| Общо записани терабайти (TBW) | 14600 TB |
| DWPD | 10 |
| Интерфейс | SAS 12Gb/s |
| Подробности за интерфейса | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Функции | Enterprise, Write-Intensive Endurance |
| Консумация | 9 Watt (active) |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | S26361-F5709-L800 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Fujitsu A/S Lautrupvang 1, 2750 Ballerup |
| Уебсайт | https://www.fujitsu.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка