- Начало
- PC Компоненти
- SSD диск
- MSI
- MSI SPATIUM M560 2T PCIE5.0 (ID: 812719)
SSD MSI SPATIUM M560 2T PCIE5.0 S78-440Q940-P83
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 2048GB
Физически размер: M.2 (2280)
Интерфейс: PCIe Gen5x4, NVMe 2.0
Скорост на четене: До 10300 MB/s
Скорост на запис: До 8700 MB/s
Вътрешен/Външен: Вътрешен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 812719
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Подходящо за | Компютър / Лаптоп |
| Размер | 2048GB |
| Физически размер | M.2 (2280) |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Скорост на четене | До 10300 MB/s |
| Скорост на запис | До 8700 MB/s |
| Скорост на случайно четене | 1300000 IOPS |
| Скорост на случаен запис | 1400000 IOPS |
| Скорост на последователно четене | 10300 MB/s |
| Скорост на последователно записване | 8700 MB/s |
| Производителност | Read 10,300MB/s/Write 8,700MB/s |
| Средно време до отказ (MTBF) | Up to 1,500,000 Hours |
| Общо записани терабайти (TBW) | 1200 |
| Тип на паметта | 3D NAND |
| Controller | Phison E31T |
| Интерфейс | PCIe Gen5x4, NVMe 2.0 |
| Функции |
TRIM Support
End-to-End Data Protection NVMe Support Error Correction Code LDPC Coding Autonomous Power State Transition |
| Стандарти | S.M.A.R.T. |
| Максимална консумация на енергия | 5.9 W |
| Височина | 2.15 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Дълбочина | 80 мм |
| Размери | 80 x 22 x 2.15 мм |
| Максимална неработна температура | 85 °C |
| Минимална неработна температура | -40 °C |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | S78-440Q940-P83 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +31-40-267-6600 |
| Адрес | Ekkersrijt 6050,5692 GA Son, The Netherlands. |
| Уебсайт | https://www.msi.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка