SSD Patriot Burst Elite 240GB SATA3 2.5 PBE240GS25SSDR
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 240 GB
Физически размер: 2.5"
Интерфейс: SATA III 6 Gb/s
Скорост на четене: 450 MB/s
Скорост на запис: 320 MB/s
Вътрешен/Външен: Вътрешен
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 197271
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Настолни и преносими компютри |
| Тип | 2.5" SATA SSD |
| Размер | 240 GB |
| Физически размер | 2.5" |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Средно време до отказ (MTBF) | 2,000,000 ч. |
| Входно напрежение | 5 V |
| Размери | 100.0 x 69.9 x 7.0 mm |
| Тегло | 46 g |
| Други характеристики |
Latest SATA 3 controller
Static and Dynamic Wear Leveling Bad Block Management Low Power Management Trim Support Smart Zip |
| Работна температура | 0 ~ 70°C |