SSD Patriot P210 1TB SATA3 2.5 P210S1TB25
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 1 TB (1024 GB)
Физически размер: 2.5" (7mm)
Интерфейс: SATA 3
Скорост на четене: 520 MB/s
Скорост на запис: 430 MB/s
Вътрешен/Външен: Вътрешен
Гаранция:
5.0
от 5.0
(1)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 172882
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Настолни и преносими компютри |
| Тип | 2.5" SATA SSD |
| Размер | 1 TB (1024 GB) |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Интерфейс | SATA 3 |
| Съвместими платформи | Windows 7 / 8.0 / 8.1 / 10 |
| Размери | 100.0 x 69.6 x 7.0 mm |
| Тегло | 46 g |
| Други характеристики | Trim Command Supported; S.M.A.R.T. Health Information Supported |
| Работна температура | 0 ~ 70°C |