- Начало
- PC Компоненти
- SSD диск
- Sandisk
- SANDISK Extreme PRO 4TB Portable SSD Read (ID: 212875)
SSD SANDISK Extreme PRO 4TB Portable SSD Read SDSSDE81-4T00-G25
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 4 TB
Физически размер: Преносим
Интерфейс: USB 3.2 Gen 2x2
Скорост на четене: 2000 MBps (read)
Скорост на запис: 2000 MBps (write)
Вътрешен/Външен: Външен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 212875
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Тип устройство | Solid state drive - external (portable) |
| Подходящо за | Преносим |
| Размер | 4 TB |
| Физически размер | Преносим |
| Вътрешен/Външен | Външен |
| Скорост на четене | 2000 MBps (read) |
| Скорост на запис | 2000 MBps (write) |
| Скорост на последователно четене | 2000 MB/s |
| Скорост на последователно записване | 2000 MB/s |
| Тип на паметта | NAND Flash |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Подробности за интерфейса | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 |
| Encryption algorithm | 256-bit AES |
| Функции | Water resistant, dust-proof, NVM Express (NVMe) |
| Стандарти | BSMI, FCC, ICES, IP65, RCM, BIS, UKCA, CE/EAC |
| Съвместими платформи |
PC
Mac |
| Защита от проникване | Shock Proof Construction |
| Аксесоари |
Ръководство за употреба
Гаранционна карта |
| Включени кабели | 1 x USB-C to USB-C cable - external 1 x USB-C to USB-A adapter - external |
| Височина | 10.22 mm |
| Ширина | 57.34 mm |
| Дълбочина | 110.26 mm |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 77.5 g |
| Максимална температура на съхранение | 85 °C |
| Минимална температура на съхранение | -20 °C |
| Максимална работна температура | 45 °C |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална неработна температура | 85 °C |
| Минимална неработна температура | -20 °C |
| Shock resist (operating) | 1500 g |
| Устойчивост на вибрации (при работа) | 5 gRMS @ 10-2000 Hz |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | SDSSDE81-4T00-G25 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Fast and dependable
Get powerful NVMe solid state performance in a portable drive that's reliable enough to take on any adventure. - Work faster and longer
Save time storing and transferring data with the forged aluminum chassis that also acts as a heatsink to deliver higher sustained speeds. - Tough enough to take with you
Up to two-meter drop protection and IP55 water and dust resistance, and a handy carabiner loop for securing to your belt or backpack all make this drive rugged enough to take anywhere. - Encryption for extra security
Help keep private content private with the included password protection featuring 256 bit AES hardware encryption. - Professional-grade storage
From SanDisk, the brand professional photographers worldwide trust to handle best shots on their toughest assignments.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 44100 Osgood Road Fremont, CA 94539 |
| Уебсайт | https://www.westerndigital.com/brand/sandisk |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка