- Начало
- PC Компоненти
- SSD диск
- Seagate
- SEAGATE Gaming drive for Xbox Portable 500GB SSD USB3.1 Type C 6.4cm 2.5inch RTL Game drive for XBOX extern (ID: 202255)
SSD SEAGATE Gaming drive for Xbox Portable 500GB SSD USB3.1 Type C 6.4cm 2.5inch RTL Game drive for XBOX extern STHB500401
изчерпано
Размер: 500 GB
Интерфейс: USB 3.0
Вътрешен/Външен: Външен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 202255
Характеристики
| Тип устройство | Solid state drive - external (portable) |
| Проектиран за | Xbox One X |
| Размер | 500 GB |
| Вътрешен/Външен | Външен |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Подробности за интерфейса | 1 x USB 3.0 |
| Поддържана интерфейсна скорост | 5.0 Gbps (USB 3.0) / 480 Mbps (USB 2.0) |
| Източник на захранване | USB bus |
| Включени кабели | 1 x USB 3.0 cable - external - 46 cm |
| Височина | 9.1 mm |
| Ширина | 93.45 mm |
| Дълбочина | 79 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло | 84 g |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | STHB500401 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Pro speed ahead with SSD
Seagate has partnered with Xbox to design a premium external solid state drive (SSD) that gives you full throttle, flash-speed performance while complementing the appearance of your Xbox One X. This sleek game drive is lightweight, shock resistant, and portable. - Keep your games close
Expand the capacity of your console by consolidating your Xbox One games and downloadable content on the Seagate Game Drive. Archive the rest on your console and keep a massive game library at your fingertips. - Win the away games
Unplug the Seagate Game Drive and take your entire game library to a friend's house. It's small enough to slip into your backpack and doesn't need a power cord.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт | http://www.seagate.com/gb/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив