- Начало
- PC Компоненти
- SSD диск
- Seagate
- SEAGATE IronWolf 125 SSD 2TB SATA 6Gb (ID: 202381)
SSD SEAGATE IronWolf 125 SSD 2TB SATA 6Gb ZA2000NM1A002
изчерпано
Размер: 2 TB
Физически размер: 2.5"
Интерфейс: SATA 6Gb/s
Скорост на четене: 560 MBps (read)
Скорост на запис: 540 MBps (write)
Вътрешен/Външен: Вътрешен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 202381
Характеристики
| Тип устройство | Solid state drive - internal |
| Размер | 2 TB |
| Физически размер | 2.5" |
| Съвместим отсек | 2.5" |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Комплект | 3 years Seagate Rescue Data Recovery |
| Скорост на четене | 560 MBps (read) |
| Скорост на запис | 540 MBps (write) |
| Скорост на случайно четене | 95000 IOPS |
| Скорост на случаен запис | 90000 IOPS |
| Скорост на прехвърляне | 600 MBps (external) |
| Средно време до отказ (MTBF) | 1,800,000 hours |
| Общо записани терабайти (TBW) | 2800 TB |
| Non-recoverable errors | 1 per 10^17 |
| 24/7 operation |
|
| Тип флаш памет | 3D triple-level cell (TLC) |
| Интерфейс | SATA 6Gb/s |
| Подробности за интерфейса | 1 x SATA 6 Gb/s |
| Функции | 24x7 availability |
| Консумация | 2.6 Watt (active) 140 mW (idle) 5 mW (DevSleep) |
| Включен софтуер | IronWolf Health Management |
| Височина | 7.1 mm |
| Ширина | 70.1 mm |
| Дълбочина | 100.35 mm |
| Тегло | 50 g |
| Максимална температура на съхранение | 85 °C |
| Минимална температура на съхранение | -40 °C |
| Максимална работна температура | 70 °C |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Shock resist (non-operating) | 1500 g @ 0.5 ms |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | ZA2000NM1A002 |
Виж повече
Допълнителна информация
- High endurance
Powerhouse SSD endurance and performance designed for heavy workloads and multi-user NAS environments. - IronWolf health management
Embedded software monitors your drive health in compatible NAS, notifying you to intervene before a catastrophic event occurs. - Data Recovery
Rest easy with three years of Seagate Rescue Data Recovery Services, offering an industry-leading 90% success rate against unexpected data loss from power outages, natural disasters, user error, viruses, and more.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт | http://www.seagate.com/gb/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка