- Начало
- PC Компоненти
- SSD диск
- Intel
- SOLIDIGM SSD D5-P5336 30.72TB E1.L 9.5mm PCI-e 4.0 x4 3D5 QCL Generic No Opal Single Pack (ID: 708497)
SSD SOLIDIGM SSD D5-P5336 30.72TB E1.L 9.5mm PCI-e 4.0 x4 3D5 QCL Generic No Opal Single Pack SBFPFWBV307T001
изчерпано
Размер: 30.72 TB
Физически размер: E1.L 9.5mm
Интерфейс: PCIe 4.0 x4 (NVMe)
Скорост на четене: 7000 MBps (read)
Скорост на запис: 3300 MBps (write)
Вътрешен/Външен: Вътрешен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
39 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 708497
Характеристики
| Размер | 30.72 TB |
| Физически размер | E1.L 9.5mm |
| Съвместим отсек | E1.L 9.5mm |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Скорост на четене | 7000 MBps (read) |
| Скорост на запис | 3300 MBps (write) |
| Скорост на случайно четене | 1005000 IOPS |
| Скорост на случаен запис | 38000 IOPS |
| Общо записани терабайти (TBW) | 31.5 PB |
| Non-recoverable errors | 1 per 10^17 |
| Тип флаш памет | 3D quad-level cell (QLC) |
| Интерфейс | PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Подробности за интерфейса | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
| Консумация | 25 Watt (active) 5 Watt (idle) |
| Тегло | 185 g |
| Максимална работна температура | 70 °C |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Shock resist (operating) | 1000 g @ 0.5 ms |
| Shock resist (non-operating) | 1000 g @ 0.5 ms |
| Устойчивост на вибрации (при работа) | 2.17 gRMS @ 5-700 Hz |
| Устойчивост на вибрации (неработещ) | 3.13 gRMS @ 5-800 Hz |
| Гаранция | 60 месеца |
| Код на продукта | SBFPFWBV307T001 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Massive scalability for high-density storage environments
From data pipelines and data lakes to content delivery networks and cloud storage, if your application demands storing and accessing vast amounts of data efficiently at speed, the D5-P5336 has got your number. - Significantly improve TCO across a broad range of configurations
The D5-P5336 offers substantial TCO savings of up to 61% and reduces energy costs by 6X compared to TLC SSD + HDD hybrid storage arrays. - Accelerate data in widely adopted, read/data-intensive workloads
Made to perform equally well in the heart of a data center or in an edge deployment, the D5-P5336 efficiently accelerates more data, in widely adopted, read/data-intensive workloads, delivering up to 2.3X faster read performance than some TLC SSDs and nearly 600X faster reads than leading SAS HDDs. - Deploy with confidence
Solidigm D5 Series drives are designed and tested with a passion for - and a relentless focus on - quality and reliability. Solidigm data reliability is enhanced on multiple levels with additional circuitry for critical data integrity functions, as well as testing that goes above and beyond industry specifications and common practices.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.intel.com/content/www/us/en/support/contact-us.html |
| Адрес | Intel Corporation (U.K.) Ltd. Pipers Way SN3 1RJ Swindon, GB |
| Уебсайт | http://www.intel.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив