- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- Cisco
- Cisco Catalyst 1300X 48-port GE (ID: 871160)
Switch (Комутатор) Cisco Catalyst 1300X 48-port GE C1300X-48T-4X
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Тип: Fixed Port
Брой портове: 52
Видове портове: 48x 10/100/1000Base-T
Пропускателна способност: 130.95 Mpps
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
15 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 871160
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Размери (мм) | 444.3 x 270 x 43.94 mm |
| Брой на вентилаторите | 1 |
| IPv6 functionality | IPv6 host mode, IPv6 over Ethernet, dual IPv6/IPv4 stack IPv6 neighbor and router discovery (ND), IPv6 stateless address auto-configuration; DAD; IPv6 QoS;l ACL; First Hop Security; Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) snooping; MLD |
| L2 стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u/ab/ad/z/x/af/at; IEEE 802.1D (STP)/1Q/p VLAN/w RSTP/s Multiple STP/X Port Access Authentication; RFC |
| MAC адреси | 16 000 addresses |
| Управление |
Cisco Business Dashboard; Cisco Business mobile app; Cisco Network Plug and Play (PnP) agent; Web user interface; SNMP; MIB; RMON; RSPAN; sFlow agent; DHCP; SCP; Other: Traceroute
single IP management HTTP/HTTPS SSH RADIUS and etc. |
| Памет | 1GB SLC (Flash), 2 GB DDR4 (DRAM), 3MB (Packet buffer) |
| Брой портове | 52 |
| Видове портове | 48x 10/100/1000Base-T |
| Захранване | 100-240V 50-60 Hz, internal, universal |
| QoS | 8 hardware queues; Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR); Class of service: Port-based, 802.1p VLAN priority-based, IPv4/IPv6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP-based; Queue assignment based on DSCP and Class of Service (802.1p/CoS); iSCSI |
| Маршрутизиране | Dynamic Layer 3 routing |
| Сигурност | SSH v1 and v2, SCP, SSL, 802.1X: RADIUS authentication and accounting; Web-based authentication; STP; DHCP; IPSG; DAI; IPMB; SCT; SSD; Trustworthy systems; Private VLAN; Layer 2 isolation Private VLAN Edge; Port security; RADIUS/TACACS+; DoS prevention |
| Stackable | Supports up to 8 switches in a stack. Up to 400 ports managed as a single system with hardware failover |
| Капацитет на превключване | 176 Gbps |
| Пропускателна способност | 130.95 Mpps |
| Тип | Fixed Port |
| Uplink портове | 4x10G SFP+ (10G Uplink, 25G available for stacking only) |
| VLAN | Support for up to 4093 VLANs simultaneously; Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, MAC-based VLAN, protocol-based VLAN, IP subnet-based VLAN; Management VLAN; Private/Guest/unauthenticated/Auto surveillance/CPE/Voice/Dynamic/Multicast TV VLAN |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | C1300X-48T-4X |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.cisco.com/c/en/us/support/index.html |
| Адрес | Cisco International Limited 9-11 New Square Park Bedfont Lakes TW14 8HA Feltham, GB |
| Уебсайт | https://www.cisco.com/web/BG |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка