- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- Dahua
- Суич Dahua CHS4206-4GT-90 (ID: 876198)
Switch (Комутатор) Суич Dahua CHS4206-4GT-90 CHS4206-4GT-90
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Тип: С допълнителна защита
Брой портове: 4
Видове портове: 4 × RJ-45 10/100/1000 Mbps...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 876198
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| DHCP support | DHCP клиент |
| Размери (мм) | 159.8мм × 117.4мм × 30мм |
| Flow control | Поддържа контрол на потока базиран на IEEE802.3X |
| Gigabit | да |
| Hi-PoE | Порт 1: 90W (червен порт) |
| Layer | Layer 2 |
| Lightning Protection | Общо 4KV Диференциално 2KV |
| MAC адреси | 8000 |
| Управление | Web Management, Cloud Management, Logs, Fault Alarm |
| Managing | да |
| Mirroring of ports | Local Port Mirroring |
| Опция за монтаж | DIN шина или свободно стоящ |
| Брой портове | 4 |
| Работна влажност | 10% ~ 90% (без кондензация) |
| Работна температура | -30°C ~ 65°C |
| Packet buffer memory | 8.4Mbit |
| Packet forwarding speed | 8.928 Mpps |
| PoE consumption | Порт 1 ≤90W, Портове 2 до 4 ≤30W, Общо ≤90W |
| PoE control | Управление на консумацията на енергия, Включване и изключване на захранването, Изключване на захранването при претоварване, Green PoE |
| PoE pin placement | 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-) |
| PoE protocols | IEEE 802.3af; IEEE 802.3at; Hi-PoE; IEEE 802.3bt |
| PoE watchdog | да |
| Port aggregation | Статично агрегиране на връзки |
| Видове портове | 4 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (PoE); 2 × RJ-45 10/100/1000 Mbps (Uplink) |
| Захранване през Ethernet | да |
| Захранване | 48–57 VDC, 2–1.69 A |
| Security features | Port Isolation, IP/Port/MAC Binding |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z; IEEE 802.3az; IEEE 802.3ad |
| Static voltage protection | Въздушен Разряд 8KV Контактен Разряд 6KV |
| Капацитет на превключване | 12 Gbps |
| Тип | С допълнителна защита |
| VLAN | VLAN, базиран на порт |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 1.00 kg |
| Код на продукта | CHS4206-4GT-90 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Sofia 1784, ladost area, bul. Tsarigradsko shosse 115M, complex Hermes Park, entr. B, fl.5 |
| Уебсайт | https://www.dahuasecurity.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка