- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- Dahua
- Суич Dahua SF1009P (ID: 819198)
Switch (Комутатор) Суич Dahua SF1009P 1750035
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Брой портове: 8
Видове портове: 8 × RJ-45 10/100 Mbps (PoE),...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 819198
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Размери (мм) | 190мм × 100мм × 30мм |
| Gigabit | да |
| Hi-PoE | Порт 1 |
| Layer | Layer 2 |
| Lightning Protection | Общо 4KV Диференциално 2KV |
| MAC адреси | 2000 |
| Managing | да |
| Опция за монтаж | Стена или свободно стоящ |
| Брой портове | 8 |
| Работна влажност | 5% ~ 95% |
| Работна температура | -10°C ~ 55°C |
| Packet buffer memory | 768Kb |
| Packet forwarding speed | 1.34Mpps |
| PoE pin placement | 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-) |
| PoE protocols | IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt |
| PoE watchdog | да |
| Видове портове | 8 × RJ-45 10/100 Mbps (PoE), 1 × RJ-45 10/100 Mbps (Uplink) |
| Захранване през Ethernet | да |
| Захранване | 48–57 VDC, 2–1.68 A |
| Стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X |
| Static voltage protection | Въздушен разряд - 8KV; Контактен разряд - 6KV |
| Капацитет на превключване | 1.8Gbps |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 1.32 kg |
| Код на продукта | 1750035 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Sofia 1784, ladost area, bul. Tsarigradsko shosse 115M, complex Hermes Park, entr. B, fl.5 |
| Уебсайт | https://www.dahuasecurity.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка