- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- MikroTik
- Mikrotik CCR1036-12G-4S (ID: 767938)
Switch (Комутатор) Mikrotik CCR1036-12G-4S CCR1036-12G-4S
ID: 767938
| Сертификати | CE |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 145 mm |
| Височина | 44 mm |
| L2 стандарти | Port Mirroring |
| Опция за монтаж | Rackmount |
| Брой портове | 8 порта |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики | Port monitoring |
| Видове портове | 4 SFP Ports, 12 10/100/1000 Ethernet Ports, 1 Console Port, microUSB type AB |
| Захранване | 110V - 220V, 60W |
| Подходящо за | Rackmount |
| SFP |
|
| Софтуерни функции | CPU Monitoring, RouterOS License level 6, Port Mirroring |
| Температура на съхранение | -20℃~70℃ |
| Капацитет на превключване | 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Системни изисквания |
Microsoft® Windows® 98SE
NT 2000 XP Vista™ or Windows 7 MAC® OS NetWare® UNIX® or Linux. |
| Тип | Cloud Core Router, Управляем |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Ширина | 355 mm |
| Код на продукта | CCR1036-12G-4S |
Cloud Core Router Mikrotik CCR1036-12G-4S
Върхова мощност и ненадмината производителност.
Над 20 пъти по-бърз от предшествениците си, Cloud Core поддържа капацитет до 24 милиона пакета в секунда или до 16 гигабита - пълна скорост на кабела.
Устройството е оборудвано с 36 ядрен процесор Tileraсе и се предлага в 1U rackmount case, има четири SFP порта, дванайсет Gigabit Ethernet портове, серийна конзола и USB порт.
Цветният сензорен екран показва състоянието на устройството и предоставя достъп до прости опции за конфигуриране.
Има два SODIMM слота, като по подразбиране се доставя с 4GB RAM и няма ограничения за паметта в RouterOS, така че може да приеме и работи с 16GB или повече.
Той е снабден със захранване и 1U rackmount case.
Ядрото на облачния рутер се захранва от RouterOS, напълно функционална маршрутизираща операционна система, която непрекъснато се подобрява и усъвършенства.
Динамично маршрутизиране, hotspot, firewall, MPLS, VPN, QoS
балансиране на натоварването и свързване, конфигуриране и мониторинг в реално време - само някои от огромния брой функции, поддържани от RouterOS.
Тествани и препоръчвани за използване с модули SFP MikroTik: S-85DLC05D, S-31DLC20D и S-35/53LC20D (не са включени)
Съдържание на пакета:
- CCR1036-12G-4S
- USB OTG кабел
- Захранващ кабел
- Комплект винтове и крачета
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://mikrotik.com/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.