- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-Link JetStream TL-SG2218 с 2 SFP слота (ID: 206920)
Switch (Комутатор) TP-Link JetStream TL-SG2218 с 2 SFP слота TL-SG2218
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 206920
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Цвят | Черен |
| Съвместими стандарти |
IEEE 802.1s
IEEE 802.3x Flow Control IEEE 802.1p IEEE 802.1x IEEE 802.1w IEEE 802.1q IEEE 802.1d IEEE 802.3ad |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 180 mm |
| Височина | 44 mm |
| IPv6 functionality | Http/Https, IPv6 ACL* |
| L2 стандарти |
Cable Diagnostics
Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Recovery Link Aggregation 802.3x Flow Control Voice VLANs |
| Управление |
SNTP
EEE Dual Image Dual Configuration DHCP AutoInstall System Log Web UI |
| Опция за монтаж | Rackmount, Десктоп |
| Мрежови характеристики | Switching Capacity: 36Gbps |
| Брой портове | 16 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики | IEEE802.3x Flow Control |
| Видове портове | 16 x 10/100/1000 Mbps LAN ports, 2 SFP ports |
| Захранване | 100~240VAC, 50/60Hz, Max. Power Consumption: 12W |
| Подходящо за | Rackmount |
| QoS |
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues Smoother Performance Queue scheduling: SP WRR SP+WRR Cable Diagnostics Bandwidth Control Action for Flows Voice VLAN |
| Сигурност |
Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS1.0
Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2 Port isolation IPv6-MAC-Port Binding IP-MAC-Port Binding Access Control List AAA 802.1x and Radius Authentication DoS Defence Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control |
| SFP |
|
| Софтуерни функции |
Password Recovery*
IEEE 802.1X: Port-Based Authentication with Guest VLAN Support IEEE 802.3ad: Link Aggregation IEEE 802.3x: Flow Control 802.1p/DSCP QoS CPU Monitoring |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване |
Switching capacity: 36 Gbps
SFP 1.0 Gbps 1 Gbps SFP ports 10/100/1000 Mbps 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Системни изисквания |
Microsoft® Windows® 98SE
NT 2000 XP Vista™ or Windows 7 MAC® OS NetWare® UNIX® or Linux. |
| Пропускателна способност | 36 Gbps |
| Тип | Управляем, JetStream |
| VLAN |
VLAN VPN (QinQ)
Max. 4K VLAN Groups MAC/Protocol-based VLAN MAC VLAN: 12 Entries VLAN Group GARP/GVRP 802.1Q tag VLAN Voice VLAN |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ширина | 440 mm |
| Код на продукта | TL-SG2218 |
16-портов гигабитен управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG2218 с 2 SFP слота
- Пълни гигабитни портове: 16x гигабитови RJ45 портове и 2х гигабитови SFP слотове осигуряват високоскоростни връзки.
- Интегриран в Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), централизирано управление в облак и интелигентно наблюдение.
- Централизирано управление: Достъп до облак и приложение Omada за изключително удобство и лесно управление.
- Статично маршрутизиране: Помага за маршрутизиране на вътрешния трафик за по-ефективно използване на мрежовите ресурси.
- Здрави стратегии за сигурност: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication и др.
- Оптимизиране на гласови и видео приложения: L2 / L3 / L4 QoS и IGMP snooping.
- Самостоятелно управление: Web, CLI (Telnet, SSH), SNMP, RMON и Dual Image предлагат мощни възможности за управление
Софтуерно дефинирана мрежа (SDN) с облачен достъп
Софтуерно дефинираната мрежа на Omada (SDN) на Omada интегрира мрежови устройства, включително точки за достъп, комутатори и шлюзове, осигурявайки 100% централизирано управление в облака.
Omada създава силно мащабируема мрежа - всичко се контролира от един интерфейс.
Осигурени са безпроблемни безжични и кабелни връзки, идеални за използване в хотелиерството, образованието, търговията на дребно, офисите и др.
Сигурна мрежа
Функциите за сигурност включват IP-MAC-Port-VID Binding, Port Security, Storm Control и DHCP Snooping за защита срещу редица мрежови заплахи.
Наличен е интегриран списък с често срещани DoS атаки, което прави по-лесно от всякога предотвратяването им.
В допълнение, функцията Списъци за контрол на достъпа (ACL, L2 до L4) ограничава достъпа до чувствителни мрежови ресурси, като отказва пакети въз основа на MAC адрес на източника и местоназначението, IP адрес, TCP / UDP портове или VLAN ID. Достъпът до мрежата на потребителите може да се контролира чрез удостоверяване 802.1X, което работи със сървър RADIUS / Tacacs +, за да предостави достъп само когато са предоставени валидни потребителски идентификационни данни.
Характеристики на ниво предприятие
Поддържа се пълна гама от L2+ функции, включително 802.1Q VLAN, Port Mirroring, STP / RSTP / MSTP, Link Aggregation Control Protocol и 802.3x Control Flow.
Усъвършенстваното IGMP Snooping осигурява превключването интелигентно да предава многоадресни потоци само на подходящите абонати, като намалява ненужния трафик, докато IGMP регулирането и филтрирането ограничават всеки абонат на ниво порт, за да се предотврати неоторизиран мултикаст достъп.
Статичното маршрутизиране е прост начин за сегментиране на мрежата и вътрешно насочва трафика през комутатора за подобрена ефективност.
Разширен QoS
Гласовият и видеотрафикът могат да бъдат приоритизирани въз основа на IP адрес, MAC адрес, номер на TCP порт, номер на UDP порт и др.
С QoS (Quality of Service), гласовите и видео услугите остават гладки, дори когато честотната лента е недостатъчна.
Поддръжка на IPv6
Функциите на IPv6 като Dual IPv4 / IPv6 Stack, MLD Snooping, IPv6 ACL, DHCPv6 Snooping, IPv6 Interface, Path Maximum Transmission Unit (PMTU) Discovery и IPv6 Neighbor Discover гарантират, че мрежата е готова за следващо поколение (NGN) без надстройка на вашия хардуер.
Съдържание на пакета:
- TP-Link TL-SG2218 комутатор
- Захранващ кабел
- Ръководство за бързо инсталиране
- Комплект за шкаф
- Гумени подложки
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.