- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-Link LS1024G (ID: 832843)
Switch (Комутатор) TP-Link LS1024G LS1024G
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 832843
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
| Сертификати | RoHS, CE, FCC |
| Съвместими стандарти | IEEE 802.3x, IEEE 802.3x Flow Control |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 144 mm |
| Височина | 44 mm |
| Метод | Store and Forward |
| Опция за монтаж | Десктоп |
| Мрежови характеристики | MDI/MDI-X switch, Auto-Negotiation |
| Брой портове | 24 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики | Switching capacity: 48 Gbps, Packet Forwarding Rate 35.712Mpps |
| Захранване | Max. Power Consumption 12.6 W (110V/60Hz), Power Supply 100-240V~50/60Hz, 0.6A |
| Софтуерни функции | Green Technology, IEEE 802.3x: Flow Control |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване | Switching Capacity: 16 Gbps, 10/100/1000 Mbps, 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Тип | Desktop switch, Unmanaged |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ширина | 294 mm |
| Код на продукта | LS1024G |
24-портов Gigabit настолен комутатор TP-Link LS1024G
- 24× 10/100/1000Mbps порта
- Поддържа автоматично обучение на MAC адреси, Auto MDI/MDIX и автоматично договаряне
- Дизайн тип Plug & Play
- QoS гарантира гладък трафик за приложения, чувствителни към забавяне, като глас и видео
- Иновативна енергийно ефективна технология за спестяване на енергия
- Безвентилаторен дизайн намалява консумацията на енергия и осигурява безшумна работа, идеален за домове или бизнеси, чувствителни към шум
- Здрав метален корпус за подобрено разсейване на топлината и по-дълъг живот на устройството
- Подходящ за инсталация на бюро или в шкаф (rackmount)

- 24× Gigabit RJ45 порта
- Plug and Play
- Приоритизиране на трафика
- Безшумна работа
- Зелена технология
- Здрав метален корпус
Свържете повече с 24 Gigabit порта
Бързо разширете жичната си мрежа с двадесет и четири 10/100/1000 Mbps Ethernet порта — 10 пъти по-бързи от стандартните 10/100 Mbps Ethernet порта. LS1024G предлага гъвкава свързаност и е напълно съвместим с 4K UHD телевизори, компютри, принтери, IP камери, игрални конзоли и други.

QoS за работа без забавяния
QoS (Quality of Service) осигурява плавен трафик за приложения, чувствителни към забавяне, като глас и видео, дори при ограничен капацитет на мрежата.

Plug and Play
Инсталирайте лесно без необходимост от конфигурация — просто включете и работете.

Здрав, безшумен и гъвкав
Здравият метален корпус на LS1024G осигурява ефективно разсейване на топлината, отлична защита срещу смущения, стабилна работа и дълъг живот на устройството.
Безвентилаторният дизайн намалява както енергопотреблението, така и шума, което го прави идеален за среди, чувствителни към шум.
Може да бъде поставен както на бюро, така и монтиран в комуникационен шкаф (rack), според нуждите ви.

Зелен избор за вашата мрежа
Изберете екологично решение при преминаване към Gigabit мрежа!
LS1024G използва най-новите енергийно ефективни технологии, които значително увеличават капацитета на мрежата при значително по-ниска консумация на енергия. Устройството автоматично регулира потреблението според натоварването, за да ограничи въглеродния отпечатък на мрежата ви.

Съдържание на пакета
24-портов гигабитов настолен/раков комутатор
Захранващ кабел
Ръководство за монтаж
Комплекти за раков монтаж
Гумени крачета
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.