- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-Link TL-SF1016DS (ID: 93229)
Switch (Комутатор) TP-Link TL-SF1016DS TL-SF1016DS
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 93229
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Цвят | Черен |
| Съвместими стандарти | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 180 mm |
| Височина | 44 mm |
| Метод | Store and Forward |
| Опция за монтаж | Rackmount, 13-inch rack-mountable steel case, Десктоп |
| Мрежови характеристики | MDI/MDI-X switch |
| Брой портове | 16 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики | MAC Address Table - 8k, Packet Forwarding Rate 2.38Mpps |
| Видове портове | 16 10/100M RJ45 Ports |
| Захранване | 100~240VAC, 50/60Hz |
| Подходящо за | Rackmount |
| Софтуерни функции | Green Technology, saving power up to 75% |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване | 10/100Mbps RJ45 Ports |
| Системни изисквания |
Microsoft® Windows® 98SE
NT 2000 XP Vista™ or Windows 7 MAC® OS NetWare® UNIX® or Linux. |
| Пропускателна способност | 3.2 Gbps |
| Тип | Unmanaged |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ширина | 294 mm |
| Код на продукта | TL-SF1016DS |
Комутатор TP-Link TL-SF1016DS
- 16 10 / 100M RJ45 порта.
- Иновативна енергийно- ефективна технология, която пести енергия до 75%
- Поддържа MAC адрес самообучение и авто MDI / MDIX.
- Възможност за монтаж в 13-инчово шаси със стоманена опаковка
16-Port 10 / 100Mbps Desktop / Rackmount Switch TL-SF1016DS Ви осигурява висока производителност, ниска цена, лесен е за употреба и притежава стандартен ъпгрейд за подобряване на старата мрежа с до 100Mbps. Всички 16 порта поддържат автоматично MDI / MDIX.
Нещо повече, с новаторските енергийно- ефективни технологии, TL-SF1016DS може да спести до 75% от потреблението на енергия, а 80% от опаковката може да бъде рециклирана, което го прави екологично решение за вашия бизнес.
IEEE 802.3x за контрол на потока на пълен дуплекс и противоналягане за половин дуплекс режим, облекчава евентуалните забавяния и работи изключително надеждно.
Съдържание на пакета:
- 16-портов 10/100 Mbps настолен комутатор
- Захранващ адаптер
- Ръководство за потребителя
- Комплект за монтаж на шкаф
- Гумени подложки
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.