- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-Link TL-SF1024M Комутатор (ID: 93233)
Switch (Комутатор) TP-Link TL-SF1024M Комутатор TL-SF1024M
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 93233
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Цвят | Черен |
| Съвместими стандарти | IEEE 802.3x |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 126 mm |
| Височина | 45 mm |
| Метод | Store and Forward |
| Опция за монтаж | Десктоп |
| Мрежови характеристики | Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch |
| Брой портове | 24 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики | MAC Address Table - 8k |
| Видове портове | 24 10/100Mbps RJ45 Ports |
| Захранване | 100~240VAC, 50/60Hz |
| Подходящо за | , |
| Софтуерни функции |
802.3X Flow Control
supports QoS (IEEE802.1P) Green Technology saving power up to 60% Back Pressure |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване | 10/100Mbps RJ45 Ports |
| Системни изисквания |
Microsoft® Windows® 98SE
NT 2000 XP Vista™ or Windows 7 MAC® OS NetWare® UNIX® or Linux. |
| Тип | Unmanaged |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ширина | 222 mm |
| Код на продукта | TL-SF1024M |
Комутатор TP-Link TL-SF1024M
- 24 10 / 100Mbps Auto RJ45 порта, Поддържа Auto MDI / MDIX
- Иновативна енергийно- ефективна технология, която спестява енергията с до 67%
- IEEE 802.3x контрол на потока, който осигурява надежден трансфер на данни
- Не се изисква конфигуриране
Това ново поколение TL-SF1024M Fast Ethernet Switch предлага най-новите иновативни енергийно- ефективни технологии,
които могат значително да разширят капацитета на вашата мрежа с много по-малко енергия.
TL-SF1024M Fast Ethernet Switch е предназначен за SOHO (Small Office / Home Office) потребители.
Всички 24 порта поддържат автоматично MDI / MDIX. Нещо повече, с новаторските си енергийно- ефективни технологии,
TL-SF1024M може да спести до 67% от потреблението на енергия, което го прави екологично решение за вашия бизнес.
TL-SF1024M Fast Ethernet Switch осигурява 24 10/100Mbps Auto RJ45 порта.
Всички портове поддържат функцията Auto MDI / MDIX, което премахва необходимостта от кросоувър кабели или Uplink портове.
Съдържание на пакета:
- 24-Port 10/100Mbps Desktop Switch TL-SF1024M
- Захранващ адаптер
- Ръководство за инсталиране
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.