- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-Link TL-SF1048 Комутатор (ID: 93235)
Switch (Комутатор) TP-Link TL-SF1048 Комутатор TL-SF1048
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 93235
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Цвят | Черен, Черен |
| Съвместими стандарти | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 180 mm |
| Височина | 44 mm |
| Метод | Store and Forward |
| Опция за монтаж | Rackmount, 1U 19-inch rack-mountable steel case |
| Мрежови характеристики | Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch |
| Брой портове | 48 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики | Switching Capacity - up to 9.6Gbps, Packet Forwarding Rate 7.14Mpps, MAC Address Table - 8k |
| Видове портове | 48 10/100M RJ45 Ports |
| Захранване | 100~240VAC, 50/60Hz |
| Подходящо за | Rackmount |
| Софтуерни функции | Green Technology, saving power up to 50% |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване | 10/100Mbps RJ45 Ports |
| Системни изисквания |
Microsoft® Windows® 98SE
NT 2000 XP Vista™ or Windows 7 MAC® OS NetWare® UNIX® or Linux. |
| Пропускателна способност | 9.6Gbps |
| Тип | Unmanaged |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ширина | 440 mm |
| Код на продукта | TL-SF1048 |
Switch TP-Link TL-SF1048
- 48 порта 10/100Mbps RJ45
- Иновативна енергийно- ефективна технология, която пести енергия до 50%
- Поддържа MAC адрес самообучение и авто MDI/MDIX
- Възможност за монтаж в 19-инчово шаси със стоманена опаковка
TL-SF1048 10 / 100Mbps Switch е предназначен да отговори на нуждите на най-взискателните изискванията за свързване.
Всички 48 порта спомагат автоматичното MDI / MDIX. Няма нужда да се притеснявате за вида на кабела.
Нещо повече, с иновативната енергия-EFF технология, TL-SF1048 може да спести до 50% от консумацията на енергия,
а 80% от опаковката, може да бъде рециклирана, което прави продукта екологично бизнес решение.
Това ново поколение TL-SF1048 10 / 100Mbps Switch предлага най-новите иновативни енергийно- ефективни технологии, които могат значително да разширят капацитета на мрежата си с много по-малко енергия.
Автоматично регулира потреблението на електроенергия, в зависимост от състоянието на връзката и дължината на кабела.
Съдържание на пакета:
- 48-Port 10/100Mbps Rackmount Switch
- Захранващ кабел
- Ръководство за инсталиране
- Комплект за монтиране на шкаф
- Гумени крачета
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.