- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-Link TL-SG1008P (ID: 93240)
Switch (Комутатор) TP-Link TL-SG1008P TL-SG1008P
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 93240
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Цвят | Черен |
| Съвместими стандарти | Standard: 802.3at/af compliant |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 98 mm |
| Височина | 27 mm |
| L2 стандарти | 802.3x Flow Control |
| Метод | Store and Forward |
| Опция за монтаж | Десктоп |
| Мрежови характеристики | MDI/MDI-X switch, Auto-Negotiation |
| Брой портове | 8 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики | MAC Address Table - 8k |
| Видове портове | 4-Port PoE, 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Захранване през Ethernet |
|
| Захранване | Output: 48VDC / 1.25A, 100~240VAC, 50/60Hz |
| Подходящо за | За бизнеса |
| QoS | PoE Ports: Port1- Port4, Power Supply: 53W |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване | 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, 10/100/1000 Mbps |
| Системни изисквания |
Microsoft® Windows® 98SE
NT 2000 XP Vista™ or Windows 7 MAC® OS NetWare® UNIX® or Linux. |
| Пропускателна способност | 16 Gbps |
| Тип | Unmanaged |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ширина | 171 mm |
| Код на продукта | TL-SG1008P |
Комутатор TP-Link TL-SG1008P
- 8 × 10/100/1000 Mbps RJ45 портове.
- 4× PoE+ порта прехвърлят данни и захранване по отделни кабели.
- Работи с IEEE 802.3af/at съвместими PD.
- Plug and Play, не е необходима конфигурация и инсталация.
- 802.1p/DSCP QoS позволява плавен трафик, чувствителен към латентност.
- Поддържа PoE мощност до 30 W за всеки PoE порт.
- Поддържа PoE мощност до 64 W за всички PoE портове.

Специализиран 8-портов превключвател с 4-портов PoE+ (64 W бюджет) за множество приложения
Съответствието със стандарта 802.3af/at PoE+ поддържа до 30 W на всеки PoE порт. Общият бюджет от 64 W PoE мощност* за 4× PoE портове отваря широка гама от приложения, като наблюдение на офиси, общежития и малки предприятия. Той е напълно съвместим с IP камери, точки за достъп, IP телефони, компютри, принтери и др.

Plug and Play, не е необходима конфигурация

Интелигентно управление на мощността
Когато общата консумация на енергия надвиши 64 W, интелигентното управление на мощността ще намали мощността на порта с по-нисък приоритет. Това гарантира захранването на порта с висок приоритет и предпазва устройството от претоварване на мощността. Той също така автоматично открива и осигурява необходимата мощност за вашите PoE устройства, като същевременно предпазва вашето PoE и не-PoE оборудване от повреда.
Разширени функции за по-висока производителност
Qos - за свободно онлайн изживяване
Администраторите могат да определят приоритета на трафика въз основа на QoS, например, за да гарантират, че гласовите и видео приложенията остават ясни и без забавяне.
IGMP Snooping - Оптимизация на трафика за IPTV
IGMP Snooping оптимизира доставката на мултимедиен трафик, за да осигури по-добро мрежово изживяване, особено за приложения като IPTV.
Устойчив метален корпус
Вътрешните компоненти на TL-SG1008P са защитени от висококачествен метален корпус, за да се осигури дълъг живот на продукта. След като е преминал набор от строги тестове за надеждност, TL-SG1008P осигурява производителност на превключване, на която можете да разчитате.
Съдържание на пакета:
- TL-SG1008P
- Захранващ кабел
- Инструкции за употреба
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.