- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-Link TL-SG105-M2 5-портов 2.5G настолен (ID: 640832)
Switch (Комутатор) TP-Link TL-SG105-M2 5-портов 2.5G настолен TL-SG105-M2
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 640832
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Съвместими стандарти |
IEEE 802.3x
IEEE 802.3u IEEE 802.3x Flow Control IEEE 802.3bz IEEE 802.1p IEEE 802.3ab |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 126 mm |
| Височина | 26 mm |
| L2 стандарти | 802.3x Flow Control |
| Метод | Store and Forward |
| Опция за монтаж | Десктоп |
| Мрежови характеристики | MDI/MDI-X switch, Switching capacity: 25Gbps, Auto-Negotiation |
| Брой портове | 5 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики |
Switching capacity: 25Gbps
Packet Forwarding Rate 18.6 Mpps Packet Buffer Memory - 1.5 Mb MAC Address Table -16k Jumbo Frame 10KB IEEE802.3x Flow Control |
| Видове портове | 5x 100Mbps/1Gbps/2.5Gbp порта |
| Захранване | External Power Adapter (Output: 12VDC / 1.0A), Max. Power Consumption: 12W |
| QoS | 802.1p/DSCP QoS |
| Софтуерни функции | 802.1p/DSCP QoS |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване | Switching capacity: 25Gbps |
| Системни изисквания | не поддържа |
| Предаване |
100BASE-TX: UTP category 5
5e cable (maximum 100m) 2.5GBase-T: UTP category 5e cable or above (max. 100 m) 1000BASE-T: UTP category 5 5e 6 or above cable (maximum 100m) |
| Тип | Desktop switch, Unmanaged |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ширина | 209 mm |
| Код на продукта | TL-SG105-M2 |
Комутатор TP-Link TL-SG105-M2 5-портов 2.5G настолен
- 5x 2.5-гигабитовите портове отключват най-високата производителност на вашата честотна лента Multi-Gig и устройства и осигуряват до 25 Gbps комутационен капацитет.
- Осигурява супер бързи връзки към 2.5G NAS, 2.5G сървър, компютър за игри, 2.5G WiFi 6 AP, 4K видео и др.
- Идеален за различни сценарии. Създаден за LAN връзки, домашно забавление, малки и домашни офиси и незабавен трансфер за работни станции.
- Безпроблемно окабеляване. Незабавно надстройте до 2,5 Gbps, без да е необходимо да надстройвате до окабеляване Cat6, намалявайки разходите.
- Безшумна работа. Водещият в бранша дизайн без вентилатори осигурява безшумна работа, идеална за всеки дом или бизнес.
- Plug and Play. Позволява лесно разполагане, без да е необходим техник.
- Метален корпус. Устойчивият метален корпус и дизайн позволяват да бъде монтиран както на работна повърхност, така и на стена.
Отключете най-високата производителност на 2.5G мулти-гига лента и устройства
Като водещи 2.5G продукти, 5-портовите настолни комутатори с 5х 2.5-гигабитови портове отключват най-високата производителност на вашата честотна лента и устройства Multi-Gig и осигуряват до 25 Gbps комутационен капацитет.
3-скоростните връзки за автоматично договаряне (100Mb/1G/2.5G) засичат скоростите на връзката и интелигентно се настройват за съвместимост и оптимална производителност за всички ваши устройства, включително 2.5G NAS, 2.5G PCIe адаптер, геймърска конзола, VR игри, 2.5G WiFi 6 AP, 4K видео, десктоп и др.
Мощно представяне за гладки LAN връзки
Никога повече не организирайте бавни LAN връзки. Насладете се на несравнимата скорост и по-ниска латентност и приоритизирайте гейминг трафика с QoS. Нека започнем безпрецедентната гладка игра!
Идеален за домашно забавление
- Насладете се на 4K видео без буфер
- Още 2.5GE LAN портове за WiFi 6 мрежи
Идеален за малък и домашен офис
Работете в офис или у дома с мълниеносни връзки към работни станции, настолни компютри и точки за достъп WiFi 6.
2.5G супер бързи скорости без смяна на кабели
Безупречно интегрирана в съществуващите гигабитови мрежови инфраструктури, 2.5 пъти по-бързи скорости с обикновени Ethernet кабели Cat5e, без необходимост от надграждане до окабеляване Cat6, намаляване на разходите за окабеляване и караница.
Безшумна работа с водещ в индустрията дизайн без вентилатори
Революционният дизайн без вентилатор осигурява безпрецедентна безшумна работа, идеална за всеки дом или бизнес.
Устойчивият метален корпус и дизайн позволяват да бъде монтиран както на работна повърхност, така и на стена.
Plug and Play за достъп до Интернет
Дизайнът plug-and-play позволява лесно внедряване, без да е необходим техник. Auto MDI/MDIX елиминира необходимостта от кросоувър кабели.
Съдържание на пакета:
- 5-портов 2.5G настолен комутатор TP-Link TL-SG105-M2
- Захранващ адаптер
- Ръководство за инсталиране
- Гумени крака
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.