- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-LINK TL-SG116 (ID: 110297)
Switch (Комутатор) TP-LINK TL-SG116 TL-SG116
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 110297
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Цвят | Черен, Черен |
| Съвместими стандарти |
IEEE 802.3i
IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.1p IEEE 802.3x |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 112 mm |
| Височина | 25 mm |
| L2 стандарти | 802.3x Flow Control |
| Метод | Store and Forward |
| Опция за монтаж | Десктоп |
| Мрежови характеристики | Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch |
| Брой портове | 16 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики | Packet Buffer Memory - 4.1Mbit, MAC Address Table - 8k, Jumbo Frame 10KB, Packet Forwarding Rate 23.8Mpps |
| Видове портове | 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Захранване | External Power Adapter (Output: 12VDC / 1.0A) |
| Подходящо за | За бизнеса |
| Софтуерни функции | 802.1p/DSCP QoS, Green Technology, IGMP Snooping function |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване | 10/100/1000 Mbps, 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Тип | Desktop switch, Unmanaged |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ширина | 285 mm |
| Код на продукта | TL-SG116 |
16-портов гигабитен комутатор TP-LINK TL-SG116
- 16х 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 портове, поддържащи Auto-MDI / MDIX
- Технологията Green Ethernet спестява консумацията на енергия
- IEEE 802.3x контролът на потока осигурява надежден трансфер на данни
- Стоманен корпус, настолен или стенен монтаж
- Поддържа 802.1p/DSCP QoS и IGMP Snooping функции
- Прост го включвате, без да е необходима конфигурация
Какво прави този продукт?
TP-Link 16-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch ви дава лесен начин да направите прехода към Gigabit Ethernet. Увеличете скоростта на мрежовия сървър и връзките в мрежата или направете Gigabit на работния плот реалност. Plug and Play дизайнът, без да е необходима конфигурация, прави продукта лесен за използване. Освен това TL-SG116 използва по-ниска консумация на енергия. С иновативната енергийно-ефективна технология, TL-SG116 може да спести консумация на енергия, което го прави екологично решение за вашата домашна или офис мрежа.
Gigabit Switch
Отличаващ се с 16 10/100 / 1000Mbps портове, TL-SG116 значително разширява капацитета на вашата мрежа, като позволява незабавно прехвърляне на големи файлове. Така че енергийните потребители в дома, офиса, работната група или творческата производствена среда вече могат да преместват големи, интензивни за честотната лента файлове по-бързо. Прехвърляйте графични, CGI, CAD или мултимедийни файлове в мрежата незабавно.
Преминете в зелено
Сега имате избор да преминете на зелено, когато преминете към гигабитова мрежа! Това ново поколение TL-SG116 16-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch включва най-новите иновативни енергийно ефективни технологии, които могат значително да разширят капацитета на вашата мрежа с много по-малко енергия. Той автоматично настройва консумацията на енергия според състоянието на връзката и дължината на кабела, за да ограничи въглеродния отпечатък на мрежата.
Оптимизация на трафика
802.1p и DSCP QoS осигуряват плавен трафик, чувствителен към забавяне, като глас и видео, и IGMP Snooping оптимизира потока от данни за мултикаст.
Лесен за използване
Автоматичните функции на комутатора правят инсталацията безпроблемна. Не се изисква конфигуриране. Auto MDI / MDIX премахва необходимостта от кросоувър кабели.
Автоматичното договаряне на всеки порт установява скоростта на връзката на мрежово устройство (10, 100 или 1000 Mbps) и интелигентно се настройва за съвместимост и оптимална производителност.
Освен това дизайнът без вентилатор осигурява тиха работа.
Съдържание на пакета:
- 16-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch
- Захранващ адаптер
- Ръководство за инсталиране
- Гумени подложки
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.