- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-Link TL-SG1210P с 8-PoE+ порта (ID: 208541)
Switch (Комутатор) TP-Link TL-SG1210P с 8-PoE+ порта TL-SG1210P
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 208541
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Сертификати | CE, IC, FCC |
| Цвят | Черен |
| Съвместими стандарти |
IEEE 802.3x
IEEE 802.3x Flow Control IEEE 802.3 at 802.3 af IEEE 802.1p IEEE 802.3u IEEE 802.3i IEEE802.3z IEEE 802.3ab |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 126 mm |
| Височина | 26 mm |
| L2 стандарти | Port Mirroring, 802.3x Flow Control |
| Управление | EEE |
| Метод | Store and Forward |
| Опция за монтаж | Десктоп |
| Мрежови характеристики | Switching capacity 20 Gbps |
| Брой портове | 8 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики | Mac Address Table 4K, Forwarding Rate 14.88 Mpps, Jumbo Frame 16KB, Switching Capacity 20 Gbps |
| Видове портове | 1x 10/100/1000 Ethernet port, 1 Gigabit SFP Slot, 8x PoE+ 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Захранване през Ethernet |
|
| Захранване | External Power Adapter (Output: 53.5 V DC / 1.31 A), PoE Budget: 63W |
| Подходящо за | За бизнеса |
| QoS | Support 802.1p CoS/DSCP priority |
| Софтуерни функции | IEEE 802.3: 10BASE-T, IGMP Snooping function |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване |
SFP
1.0 Gbps 1 Gbps SFP ports Switching Capacity: 20 Gbps 10/100/1000 Mbps 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Системни изисквания | не поддържа |
| Пропускателна способност | 20Gbps |
| Предаване |
10BASE-T: UTP category 3
4 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5 5e or above cable (maximum 100m) 1000BASE-X MMF SMF 1000BASE-T: UTP category 5 5e 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) |
| Тип | Desktop switch, Unmanaged |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ширина | 209 mm |
| Код на продукта | TL-SG1210P |
10-портов гигабитен настолен комутатор TP-Link TL-SG1210P с 8-PoE+ порта
- 9x 10/100/1000Mbps RJ45 порта, 1 Gigabit SFP порт
- 8x PoE+ порта, прехвърля данни и захранване по един единствен кабел
- Работи с IEEE 802.3af/at съвместими PD устройства и разширява офис мрежата
- 802.1p / DSCP QoS позволяват плавен чувствителен към забавяне трафик
- Бюджет с висока PoE мощност с до 30 W за всеки PoE порт и 63 W за всички PoE портове
- Лесен за използване, без конфигурация и инсталиране
PoE комутатор за максимално удобство
10-портов гигабитов настолен комутатотр с 8х PoE+ порта TL-SG1210P
Захранване през Ethernet
Порт 1-8 на комутатора поддържа функцията Power over Ethernet (PoE). Тези PoE портове могат автоматично да откриват и захранват с тези IEEE 802.3af/at съвместими Powered Devices (PD)
Интелигентно управление на захранването
Когато общата консумация на енергия надвиши 63W, интелигентното управление на захранването ще изключи захранването на портовете с по-нисък приоритет, за да осигури захранването на порта с висок приоритет и да защити устройството от претоварване.
Разширени функции за по-висока производителност
- Qos за свободно онлайн изживяване
- IGMP Snooping Traffic Optimization за IPTV
Здрав метален корпус
Здрав, компактен метален корпус, с дизайн за монтаж на работен плот / стена, за да отговори на вашите нужди във всякаква среда. Освен това дизайнът без вентилатор осигурява тиха работа.
Съдържание на пакета:
- TP-Link TL-SG1210P комутатор
- Захранващ адаптер
- Ръководство за инсталиране
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.