- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-Link TL-SG1218MP с 2 SFP слота (ID: 197752)
Switch (Комутатор) TP-Link TL-SG1218MP с 2 SFP слота TL-SG1218MP
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 197752
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Цвят | Черен |
| Съвместими стандарти |
IEEE 802.1p
IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.3 at 802.3 af IEEE 802.1q IEEE 802.3ab |
| Охлаждане | Активно |
| Дълбочина | 180 mm |
| Височина | 44 mm |
| Метод | Store and Forward |
| Опция за монтаж | Rackmount |
| Мрежови характеристики | Switching Capacity: 36Gbps |
| Брой портове | 16 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики |
Jumbo Frame 10KB
MAC Address Table - 8k Forwarding Rate 26.78 Mpps Packet Buffer Memory - 4.1Mbit Packet Forwarding Rate - 26.78 Mbps |
| Видове портове | 2 10/100/1000M RJ45 Ports, 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, 2 Combo Gigabit SFP Slots |
| Захранване през Ethernet |
|
| Захранване | Max Power Consumption: 21.4 W (220/50 Hz. no PD connected), 100~240VAC, 50/60Hz, Max Power Consumption: 286.64 W (220/50 Hz. with 250 W PD connected) |
| Подходящо за | Rackmount |
| SFP |
|
| Софтуерни функции | IEEE 802.3x: Flow Control |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване |
SFP
1.0 Gbps Switching capacity: 36 Gbps 10/100/1000 Mbps 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Предаване |
100BASE-TX: UTP category 5
5e cable (maximum 100m) 1000BASE-X MMF SMF 10BASE-T: UTP category 3 4 5 cable (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5 5e 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) Full Duplex |
| Тип | Unmanaged |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ширина | 440 mm |
| Код на продукта | TL-SG1218MP |
16-портов гигабитен неуправляем PoE+ комутатор TP-Link TL-SG1218MP с 2 SFP слота
- 16 PoE+ 10/100/1000 Mbps RJ45 порта, 2 Gigabit RJ45 порта и 2 комбо Gigabit SFP слота
- Предаване на данни и захранване на до 250 m в удължителен режим, специално проектиран за системи за наблюдение
- Приоритетен режим за портове 1-8, за да се гарантира качеството на работа на приложения като видео мониторинг
- Голям ресурс на PoE+ захранване до 30 W за всеки PoE порт и 250W за всички PoE портове
- Лесен за използване, не е нужно конфигуриране и инсталиране
Лесен за използване PoE+ комутатор с иновативен дизайн
Предаване на данни и захранване на до 250 m за системи за наблюдение
Голям ресурс на PoE захранване
TL-SG1218MP е съвместим със стандарта 802.3af/at PoE+ , като поддържа до 30 W мощност на захранване на всеки PoE порт. Общата PoE мощност е до 250W за 16 PoE порта, което го прави идеален за малки до средни бизнес системи за наблюдение.
До 250 m предаване на данни за наблюдение
TL-SG1218MP е специално проектиран PoE+ комутатор за приложения за IP наблюдение. PoE комутаторът прави инсталирането на системи за наблюдение по-опростено, по-безопасно и по-евтино. С удължителния режим разстоянието за PoE предаване достига до 250m, което го прави идеален за поставяне на IP камери при покриване на голяма площ.
Гарантирано качество на видеото
За да гарантира качеството на чувствителни приложения като видео мониторинг, TL-SG1218MP предлага опции за по-висок приоритет за съответните IPC свързани портове.
Съдържание на пакета:
- Комутатор TP-Link TL-SG1218MP
- Захранващ кабел
- Ръководство за инсталация
- Две монтажни скоби и фитинги
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.