- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- TP link
- TP-Link TL-SL1311MP (ID: 211264)
Switch (Комутатор) TP-Link TL-SL1311MP TL-SL1311MP
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 211264
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Цвят | Черен |
| Съвместими стандарти |
IEEE 802.3u
IEEE 802.3i IEEE 802.3x Flow Control IEEE 802.3 at 802.3 af IEEE 802.3x IEEE802.3z |
| Охлаждане | Пасивно |
| Дълбочина | 126 mm |
| Височина | 26 mm |
| L2 стандарти | PoE Auto Recovery, 802.3x Flow Control |
| Управление | не поддържа |
| Метод | Store and Forward |
| Опция за монтаж | Десктоп |
| Мрежови характеристики | Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch, Switching capacity: 7.6 Gbps |
| Брой портове | 8 порта |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Работна температура | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Други характеристики |
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
Jumbo Frame 16KB Packet Forwarding Rate 5.6544 Mpps IEEE802.3x Flow Control Mac Address Table 2K Switching Capacity 7.6 Gbps |
| Видове портове | 1 Gigabit SFP Slot, 2 10/100/1000M RJ45 Ports, 8x 10/100 Mbps 802.3af/at PoE+ Ports |
| Захранване през Ethernet |
|
| Захранване | Power Budget: 124W, External Power Adapter (Output: 53.5VDC / 2.43A) |
| Подходящо за | За бизнеса |
| QoS | Isolation Mode Button (Ports 1–8) |
| SFP |
|
| Софтуерни функции | IEEE 802.3: 10BASE-T |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Температура на съхранение | -40℃~70℃ (-40℉~158℉) |
| Капацитет на превключване |
SFP
1 Gbps SFP ports 10/100Mbps RJ45 Ports 10/100/1000 Mbps 10/100/1000Mbps RJ45 Ports |
| Системни изисквания | не поддържа |
| Пропускателна способност | 7.6 Gbps |
| Предаване |
100BASE-TX: UTP category 5
5e cable (maximum 100m) 10BASE-T: UTP category 3 4 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) |
| Тип | Desktop switch, Unmanaged |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ширина | 209 mm |
| Код на продукта | TL-SL1311MP |
8-портов PoE+ комутатор TP-Link TL-SL1311MP
- 8x 10/100 Mbps RJ45 порта, 2x Gigabit RJ45 порта, 1x Gigabit SFP порт
- 8x PoE+ порта прехвърлят данни и захранване по отделни кабели
- Работи с IEEE 802.3af/at съвместими PD устройства
- Поддържа PoE мощност до 30 Wза всеки PoE порт
- Поддържа PoE мощност до 124 W за 8 PoE порта
- До 250 м обхват на предаване на данни и мощност в разширен режим
- Режимът на изолация позволява разделяне на трафика на клиент с едно щракване за по-висока сигурност и производителност
- PoE Auto Recovery гарантира стабилна работа на PoE устройства, като автоматично рестартира изпуснатите или нереагиращи PD устройства
- Дизайнът без вентилатор намалява консумацията на енергия и безшумна работа
- Plug and play без конфигурация
Професионален 11-портов комутатор с 8-портов PoE+ (бюджет 124 W) за множество приложения
Съответствието със стандарта 802.3af/at PoE+ поддържа до 30W на всеки PoE порт.
Общият 124W PoE бюджет на захранване за 8x PoE+ порта отваря широк спектър от приложения, като например наблюдение за офиси, общежития и малки предприятия.
Напълно съвместим с IP камери, точки за достъп, IP телефони, компютри, принтери и др.
Идеален за IP наблюдение
—До 250 м
При разширен режим разстоянието на PoE предаване достига до 250 м - идеално за разгръщане на IP камера в големи площи.
Разделяне на трафика с едно щракване
С едно щракване режимът на изолация лесно разделя трафика за портове 1–8, за да се избегне подслушване и подправяне.
Това позволява на комутатора да изолира излъчваната буря, подобрявайки LAN сигурността и предаването на данни.
Самолечение на системата с PoE Auto Recovery
Комутаторът автоматично открива и рестартира PD устройствата, като например камери и точки за достъп, когато те паднат офлайн или престанат да реагират, гарантирайки стабилната работа на PoE-свързани устройства, без да е необходимо ръчно наблюдение и рестартиране.
Интелигентно управление на захранването
Когато общата консумация на енергия надвишава 66W, интелигентното управление на мощността ще намали мощността на порта с по-нисък приоритет.
Това гарантира захранването на порта с висок приоритет и предпазва устройството от претоварване на захранването.
Също така автоматично открива и осигурява необходимото захранване за PoE устройствата, като същевременно предпазва PoE и не-PoE оборудване от повреда.
Издръжлив метален корпус
Вътрешните компоненти на TL-SL1311MP са защитени от висококачествен метален корпус, за да се гарантира дълъг живот на продукта.
След като е преминал поредица от строги тестове за надеждност, TL-SL1311MP осигурява ефективност на комутиране, на която да разчитате.
Съдържание на пакета:
- TP-link TL-SL1311MP комутатор
- Захранващ адаптер
- Ръководство за инсталиране
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.