- Начало
- Мрежови устройства
- Суичове
- Ubiquiti
- Ubiquiti switch USW-FLEX-2.5G-8-POE 8-port 2.5 GbE PoE++ (ID: 842106)
Switch (Комутатор) Ubiquiti switch USW-FLEX-2.5G-8-POE 8-port 2.5 GbE PoE++ USW-FLEX-2.5G-8-POE
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 842106
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
| Сертификати | CE, FCC, IC |
| Цвят | Бял |
| Размери (мм) | 99.4 ммx33.5 ммx212.9 мм |
| Layer | Layer 2 |
| Опция за монтаж | Compact desktop, wall mount, DIN-rail, magnetic |
| Мрежови характеристики |
Jumbo Frames Support
Power over Ethernet (PoE) Flow Control Storm Control Multicast & Broadcast Rate Limiting Port Isolation Port Mirroring Loop Protection |
| Брой портове |
8 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45
1 x (10 Gbps) RJ-45 1 x (10 Gbps) SFP+ |
| Видове портове | 10G SFP+: 1 (10G/1G), 10 GbE RJ45: 1 × PoE+++ (10G/5G/2.5G/1G/100M), 2.5 GbE RJ45: 8 × PoE++ (2.5G/1G/100M/10M) |
| Консумация | 64 W |
| Захранване през Ethernet |
Външно
DC 50-57 V |
| Захранване | (1) AC/DC adapter (excluded), (1) PoE+++ input, 50–57V DC/PoE |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тегло | 0.567 кг |
| Код на продукта | USW-FLEX-2.5G-8-POE |
Комутатор Ubiquiti UniFi Switch Flex 8 PoE 2.5G USW-Flex-2.5G-8-PoE

Преглед на продукта
-
Размери: 212.9 × 99.4 × 33.5 мм (8.4 × 3.9 × 1.3")
-
Форм фактор: Компактен за бюро, стена, DIN релса, магнитен монтаж
-
Материал на корпуса: Поликарбонат
-
Тегло: 567 г
Портове
-
2.5 GbE RJ45: 8 × PoE++ (2.5G/1G/100M/10M)
-
10 GbE RJ45: 1 × PoE+++ (10G/5G/2.5G/1G/100M)
-
10G SFP+: 1 (10G/1G)
PoE
-
Макс. мощност на порт:
-
PoE: 15.4W
-
PoE+: 32W
-
PoE++: 64W
-
-
Общ PoE бюджет:
-
Вход PoE+++: 76W
-
Вход PoE++: 46W
-
Вход PoE+: 16W
-
210W AC адаптер: 196W
-
Производителност
-
Switching Capacity: 60 Gbps
-
Non-Blocking Throughput: 30 Gbps
-
Forwarding Rate: 45 Mpps
-
Поддържани VLAN: 256
-
MAC таблица: 4,000
Layer 2 функции
-
STP и RSTP
-
Ограничение на изходна скорост
-
Контрол на потока
-
Контрол на бури (Storm Control)
-
Ограничение на мултикаст/бродкаст
-
Изолация на портове
-
Огледално копиране на портове
-
Jumbo Frames
-
Защита от loop
Хардуер и захранване
-
PoE портове: 8 × PoE++
-
Консумация:
-
14W (без PoE, при PoE вход)
-
17W (без PoE, при AC адаптер)
-
210W (с PoE)
-
-
Метод на захранване: (1) AC/DC адаптер (не е включен), (1) PoE+++ вход
-
Обхват на напрежение: 50–57V DC/PoE
Среда и стандарти
-
Работна температура: -20 до 45°C
-
Влажност: 10–90% (без конденз)
-
Сертификации: CE, FCC, IC
-
Съвместимост: NDAA
Софтуер
-
Изисквания: UniFi Network версия 9.0.114 или по-нова
| Контакт | |
| Адрес | 685 Third Avenue, New York New York 10017 |
| Уебсайт | https://www.ui.com/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.