- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Hannspree
- HANNspree Mercury 14.1", 6GB RAM, 128GB HDD, Android 15 (ID: 901877)
Таблет HANNspree Mercury 14.1", 6GB RAM, 128GB HDD, Android 15 SN14TP7B2AT
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Софтуер: Android 15
RAM-памет: 6 GB
Размер на дисплея: 14.1"
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901877
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
HANNspree Mercury 14.1", 6GB R+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:33900 €/66303 лв.
Характеристики
| Софтуер | Android 15 |
| Размер на дисплея | 14.1 inch |
| Резолюция | 1920 ×1200 |
| RAM-памет | 6 GB |
| Предна камера | 5 Mpx |
| Задна камера | 13 MP |
| Батерия | 10 000 mAh |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.9 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Слотове за SIM карти | Със SIM |
| Код на продукта | SN14TP7B2AT |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Hannspree Europe Holdings B.V. Newtonweg 25 5928 PN Venlo, The Netherlands |
| Уебсайт | https://www.hannspree.eu/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка