- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Microsoft
- Surface Pro 9
- Microsoft Surface PRO 9 (ID: 688751)
Таблет Microsoft Surface PRO 9 QI9-00021
изчерпано
Процесор: Intel Core i5-1235U 1.30 GHz,...
Софтуер: Windows 11 Home, Microsoft...
RAM-памет: 16GB
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
18 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 688751
Характеристики
| Серия | Surface Pro 9 |
| Серия | Surface Pro 9 |
| Софтуер | Windows 11 Home, Microsoft 365 Family 30-day trial, Xbox Game Pass Ultimate one month trial |
| Процесор | Intel Core i5-1235U 1.30 GHz, 12 MB cache |
| RAM-памет | 16GB |
| Безжична мрежа | 802.11ax compatible |
| Bluetooth | Bluetooth v5.1 |
| Цвят | Graphite |
| Тегло | 0.879 kg |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | QI9-00021 |
Виж повече
Допълнителна информация
Новият Microsoft Surface Pro 9 ви гарантира по-голяма мощност, по-лесна работа с няколко програми и приложения наведнъж и отлична свързаност. Той е удобен, лек и стилен и комбинира мощността на лаптоп с гъвкавостта на таблет. Surface Pro 9 има оптимизиран дизайн и висока производителност. Таблетът разполага с 13-инчов тъчскрийн PixelSense Flow дисплей с 2880 x 1920 резолюция, който ви осигурява ярки цветове и изображения с отлично качество. Независимо мястото и начина по който се налага да работите, този многофункционален компактен таблет ще се адаптира спрямо вашите индивидуални нужди. Благодарение на лекото си тегло от 0.870 кг може да сте сигурни, че той ще се побере в багажа ви, без да се да се притеснявайте, че ще ви тежи. Surface Pro 9 разполага със следните камери: предна камера за лицево разпознаване Windows Hello; предна камера с 1080p full HD видео; 10.0 МР задна камера с автоматичен фокус с 1080p HD и 4k видео. Този таблет разполага с изключително издръжлива батерия, която може да работи до 15.5 часа, а опцията за бързо зареждане ви дава още по-голяма свобода и спокойствие при работа.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +49 89 3176 0 |
| Адрес | Konrad-Zuse-Str.1 85716 Unterschleißheim Germany |
| Уебсайт | http://www.microsoft.com/bg-bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив