- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Samsung
- Galaxy Tab Active 4 Pro
- Samsung SM-T636 Galaxy Tab Active 4 Pro 5G 10.1" (ID: 834902)
Таблет Samsung SM-T636 Galaxy Tab Active 4 Pro 5G 10.1" SM-T636BZKEEEE
изчерпано
Процесор: Octa-core (1x2.4 GHz...
Софтуер: Android 12
RAM-памет: 6GB
Памет: 128GB
Размер на дисплея: 10.1"
Тип: TFT LCD, Corning Gorilla Glass 5
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 834902
Характеристики
| Серия | Galaxy Tab Active 4 Pro |
| Серия | Galaxy Tab Active 4 Pro |
| Софтуер | Android 12 |
| Размер на дисплея | 10.1 inches |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Съотношение | 8:5 |
| Тип | TFT LCD, Corning Gorilla Glass 5 |
| Процесор | Octa-core (1x2.4 GHz Cortex-A78 & 3x2.2 GHz Cortex-A78 & 4x1.9 GHz Cortex-A55), Chipset Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G (6 nm), GPU Adreno 642L |
| Физически ядра | Octa Core |
| RAM-памет | 6GB |
| Памет | 128GB |
| Слот за карти | microSDXC (uses shared SIM slot) |
| Максимална памет | up to 1 TB |
| Предна камера | 8 MP, f/2.0, Video 1080p@30fps |
| Задна камера |
13 MP
f/1.9 AF Video 4K@30fps 1080p@30fps LED flash HDR panorama |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Предаване на данни | 5G |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| GPS |
Yes
with A-GPS GLONASS BDS GALILEO QZSS |
| Батерия | Li-Po 7600 mAh, removable, Fast charging |
| Цвят | Black |
| Размери | 242.9 x 170.2 x 10.2 mm |
| Тегло | 0.674 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | SM-T636BZKEEEE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие Samsung SM-T636 Galaxy Tab Active 4 Pro_BG.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка