- Начало
- Мобилни устройства
- Таблети
- Samsung
- Galaxy Tab S10 Lite
- Samsung SM-X406 Galaxy Tab S10 Lite 5G 10.9" 6GB RAM 128GB Gray (ID: 863275)
Таблет Samsung SM-X406 Galaxy Tab S10 Lite 5G 10.9" 6GB RAM 128GB Gray SM-X406BZAREUE
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Процесор: 2.4 GHz
Софтуер: Android 15, до 7 major...
RAM-памет: 6 GB
Памет: 128 GB
Размер на дисплея: 10.9" TFT
Тип: TFT LCD, 90Hz, Protection...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 863275
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Samsung SM-X406 Galaxy Tab S10+ -
+Добави Слушалки- %
-
+Добави Външна батерия- %
-
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:36900 €/72170 лв.
Характеристики
| Серия | Galaxy Tab S10 Lite |
| Серия | Galaxy Tab S10 Lite |
| Софтуер | Android 15, up to 7 major Android upgrades, One UI 7 |
| Размер на дисплея | 10.9" TFT |
| Резолюция | 2112 x 1320 (228 ppi) |
| Съотношение | 8:5 |
| Тип | TFT LCD, 90Hz, Protection Mohs level 5 |
| Процесор | 2.4 GHz |
| Физически ядра | 8-core |
| RAM-памет | 6 GB |
| Памет | 128 GB |
| Слот за карти | 1 x microSDXC |
| Максимална памет | 2 TB |
| Предна камера | 5 Megapixel |
| Задна камера | 8 Megapixel |
| Безжична мрежа | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, LTE |
| Предаване на данни | 3G, 4G, 5G |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| GPS | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS |
| Батерия | 8000 mAh |
| Цвят | Grey |
| Размери | 254.3 x 165.8 x 6.6 mm |
| Тегло | 524 g |
| Цикли на зареждане | Up to 16 hours |
| Процесор серия | Samsung Exynos 1380 |
| Софтуер версия | Android 15 |
| Звук | Two speakers |
| 3G | Да |
| Съвместими звукови формати |
MP3
M4A 3GA AAC OGG OGA WAV AMR AWB FLAC MID MIDI XMF MXMF IMY RTTTL RTX OTA |
| Съвместимост на видео формати |
MP4
M4V 3GP 3G2 AVI FLV MKV WEBM |
| Гаранция | 24 месеца |
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| Сензорен екран | Multi-Touch |
| Характеристики на дисплея | 90 Hz refresh rate, Corning Gorilla glass 3, blue light reduction, 4096 degress of pressure sensitivity |
| Дълбочина на цвета | 16 million colours |
| Поддържани карти памет | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Usable memory | Flash: 102.9 GB |
| Мобилни протоколи |
5G Sub-6 Ghz
FDD LTE GSM TDD LTE UMTS |
| Wireless функции | Wi-Fi Direct, MIMO technology |
| Bluetooth profiles |
Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)
Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) Hands-Free Profile (HFP) Human Interface Device Profile (HID) HID Over GATT Profile (HOGP) Headset Profile (HSP) Object Push Profile (OPP) Personal Area Networking Profile (PAN) Phonebook Access Profile (PBAP) |
| Cellular band | GSM 850/900/1800/1900 UMTS B1/B2/B4/B5/B8 LTE B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B20/B25/B26/B28/B32/B38/B40/B41/B66 5G N1/N3/N5/N7/N8/N20/N26/N28/N38/N40/N41/N66/N71/N77/N78 |
| Фокус на задна камера | Automatic |
| Разделителна способност на задната камерата | 1920 x 1080 (1080p) at 30 fps |
| Разпознаване на лица с предна камера | Face recognition |
| Предварително изтеглен софтуер | Samsung One Ui 7, Samsung Smart Switch |
| Интерфейс | 1 x USB-C 2.0 |
| Eталон на батерията | Video playback over Wi-Fi: up to 16 hours |
| Материали | Aluminum |
| Вградени сензори |
Accelerometer
gyro sensor hall sensor geomagnetic sensor light sensor |
| Функции | Super Fast Charge, Galaxy AI |
| Аксесоари | SIM card ejection tool |
| Стандарти | SGS Low Blue Light Certification |
| Включени кабели | USB-C cable |
| Ширина | 25.43 cm |
| Височина | 16.58 cm |
| Дълбочина | 0.66 cm |
| Вход | S Pen |
| Код на продукта | SM-X406BZAREUE |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка