- Начало
- Оптични уреди и измервателни инструменти
- Телескопи
- Discovery
- Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 с книга (ID: 245558)
Телескоп Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 с книга 79045
ID: 245558
| Тип | рефракторен телескоп |
| Употреба | за деца |
| Монтаж и инсталиране | изключително лесно |
| Observe | наземни обекти, планети на Слънчевата система |
| Диаметър на лещата на обектива, mm | 50 мм. |
| Barlow lens | 3x |
| Фокално разстояние | 360 мм. |
| Най-голямо практическо увеличение | 100 x |
| Гранична звездна величина | 11.33 |
| Материал на оптиката | оптично стъкло |
| Оптично покритие | цялостно многослойно покритие |
| Finderscope | оптичен, 2x |
| Окуляри | H8 mm (45x), H20 mm (18x) |
| Диаметър на окуляра | 1,25 инча |
| Материал на оптичната тръба | алуминий |
| Управление | ръчно |
| Монтиране | азимутална |
| Статив | алуминий |
| Регулиране височината на статива | 400–1250 |
| Размери на продукта | 44x33x15 cm |
| Тегло | 2.65 kg кг. |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 79045 |
Каналът Discovery Channel информира, забавлява и вдъхновява своите зрители по цялото земно кълбо за света в цялото му разнообразие и предизвикваща удивление същност. Като предлага на милиони хора възможността да го открият и да задоволят любопитството си, Discovery предлага интригуваща комбинация от истории в различни жанрове, включително наука и технология, изследване, приключения, история и дълбоки задкулисни проблясъци за хората, местата и организациите, които оформят и споделят света, в който живеем.
С гордост представяме серията оптични продукти Discovery, произведени от Levenhuk и одобрени от Discovery.
Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 е компактен рефракторен телескоп на начално ниво, който е идеален за първото Ви запознанство с открития космос. Можете да го използвате, за да видите Луната и планетите, както и да увеличавате наземни обекти, когато използвате инструмента като мощна зрителна тръба. Когато става въпрос за наблюдение на обекти в далечния Космос, телескопът Ви позволява да видите най-ярките небесни обекти. Работата с телескопа е лесна: азимуталната монтировка позволява на тръбата да се движи нагоре и надолу и от ляво надясно.
Телескопът Levenhuk Discovery Sky Trip ST50 се предлага с много принадлежности и образователната книга "Космос. Непразна празнота". Начинаещите ще могат да получат увлекателна информация за наблюдението на звездите и да приложат това знание на практика. Окулярите с различно фокусно разстояние и леща на Барлоу Ви позволяват да експериментирате със степента на увеличение; а оптичният визьор Ви помага успешно да намирате конкретни обекти в небето. Триножникът с регулируема височина може да се регулира според височината на наблюдателя.
Едно от основните предимства на този модел е ултракомпактната оптична тръба: с дължина почти наполовина спрямо много други рефракторни телескопи. Ето защо може лесно да вземете телескопа със себе си при различни пътувания или в провинцията. В допълнение комплектът включва специална раница за удобно транспортиране на устройството и неговите принадлежности. Адаптерът за смартфон Ви позволява да се пробвате в астрофотографията и да уловите моментите от изследването на открития космос.
Основни характеристики:
- Рефракторен телескоп за наблюдения на планетите, Луната и наземни наблюдения
- Къса тръба; бърза настройка
- Лесна за използване азимутална монтировка
- Оптично стъкло с цялостно покритие и множество оптични принадлежности
- Адаптер за смартфон и цветна образователна книга
Комплектът включва:
- Оптична тръба на телескопа
- Азимутална монтировка
- Алуминиев триножник
- Оптичен визьор 2x
- Окуляр H8 mm, 1,25"
- Окуляр H20 mm, 1,25"
- Диагонална призма
- Леща на Барлоу с увеличение 3x
- Адаптер за смартфон
- Раница
- Образователна книга "Космос. Непразна празнота"
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.