- Начало
- Оптични уреди и измервателни инструменти
- Телескопи
- Discovery
- Levenhuk Discovery Sky Trip ST70 с книга (ID: 245557)
Телескоп Levenhuk Discovery Sky Trip ST70 с книга 79046
ID: 245557
| Тип | рефракторен телескоп |
| Употреба | за деца |
| Монтаж и инсталиране | изключително лесно |
| Observe | наземни обекти, планети на Слънчевата система |
| Диаметър на лещата на обектива, mm | 70 мм. |
| Barlow lens | 3x |
| Фокално разстояние | 400 мм. |
| Най-голямо практическо увеличение | 140 x |
| Гранична звездна величина | 11.33 |
| Материал на оптиката | оптично стъкло |
| Оптично покритие | цялостно многослойно покритие |
| Finderscope | оптичен, 5x24 |
| Окуляри | K10 mm (40x), K20 mm (20x) |
| Диаметър на окуляра | 1,25 инча |
| Материал на оптичната тръба | алуминий |
| Управление | ръчно |
| Монтиране | азимутална |
| Статив | алуминий |
| Регулиране височината на статива | 400–1250 |
| Размери на продукта | 44x33x15 cm |
| Тегло | 3 kg кг. |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 79046 |
Каналът Discovery Channel информира, забавлява и вдъхновява своите зрители по цялото земно кълбо за света в цялото му разнообразие и предизвикваща удивление същност. Като предлага на милиони хора възможността да го открият и да задоволят любопитството си, Discovery предлага интригуваща комбинация от истории в различни жанрове, включително наука и технология, изследване, приключения, история и дълбоки задкулисни проблясъци за хората, местата и организациите, които оформят и споделят света, в който живеем.
С гордост представяме серията оптични продукти Discovery, произведени от Levenhuk и одобрени от Discovery.
Levenhuk Discovery Sky Trip ST70 с книга е изключително компактен рефракторен телескоп, който е идеален за Вашето лично преживяване при разглеждане на космоса. От образователната книга „Космос. Непразна празнота“ начинаещите астрономи ще получат завладяващи познания за наблюдението на звезди и веднага ще приложат знанията си на практика. Можете да изучавате Луната и планетите, както и земните пейзажи, като използвате инструмента като мощна зрителна тръба. Дори най-ярките обекти в далечния Космос ще бъдат видими за наблюдателите.
С Levenhuk Discovery Sky Trip ST70 се работи лесно: оптична тръба е монтирана на азимутална монтировка, която Ви позволява да местите тръбата нагоре и надолу и от ляво надясно. Телескопът се предлага с много принадлежности: леща на Барлоу, окуляри с различно фокусно разстояние, оптичен визьор, диагонална призма и адаптер за смартфон. Можете да регулирате увеличенията, за да изследвате красотата на космоса и да правите снимки, за да запечатате резултатите от своите наблюдения. Алуминиевият триножник с регулируема височина лесно се настройва към Вашата височина.
За разлика от други рефракторни телескопи, Levenhuk Discovery Sky Trip ST70 се откроява с малкия размер на оптичната тръба. В сравнение с други подобни модели, тръбата е наполовина по-къса от много други. Ето защо телескопът е леснопреносим; можете да го вземете със себе си при пътуване. Комплектът включва специална раница за безопасно транспортиране и много други принадлежности. Друго предимство за пътешествениците: бърза и лесна настройка.
Основни характеристики:
- Рефракторен телескоп с къса оптична тръба
- Наблюдение на наземни и космически обекти
- Лесен за работа благодарение на азимуталната монтировка
- Оптично стъкло с цялостно покритие и адаптер за окуляр за цветни снимки
- Разширен комплект; илюстрирана образователна книга
Комплектът включва:
- Оптична тръба на телескопа
- Азимутална монтировка
- Алуминиев триножник
- Оптичен визьор 5x24
- Окуляр K10 mm, 1,25"
- Окуляр K20 mm, 1,25"
- Диагонална призма
- Леща на Барлоу с увеличение 3x
- Адаптер за смартфон
- Раница
- Образователната книга "Космос. Непразна празнота"
- Ръководство за потребителя и гаранционна карта
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.