- Начало
- Оптични уреди и измервателни инструменти
- Телескопи
- Kelvin
- Фото Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 (ID: 906669)
Телескоп Фото Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 86566
ID: 906669
| Тип | рефракторен телескоп |
| Употреба | начинаещи, опитни потребители |
| Монтаж и инсталиране | лесно |
| Observe | наземни обекти, планети на Слънчевата система |
| Диаметър на лещата на обектива, mm | 90 мм. |
| Barlow lens | 2x |
| Фокално разстояние | 660 мм. |
| Focuser | 1,25" |
| Angular resolution | 1.4 arcsec |
| Най-голямо практическо увеличение | 180 x |
| Гранична звездна величина | 11.8 |
| Материал на оптиката | оптично стъкло |
| Оптично покритие | с многослойно покритие |
| Finderscope | червена точка (Red Dot) |
| Окуляри | Kellner MA 10 mm (66x), Kellner MA 20 mm (33x), асферичен 4 mm (165x) |
| Диаметър на окуляра | 1,25 инча |
| Материал на оптичната тръба | алуминий |
| Optical tube mount | плоча „лястовича опашка“ |
| Управление | ръчно |
| Монтиране | азимутална |
| Swallow tail mount |
|
| Статив | алуминий |
| Регулиране височината на статива | регулируеми, до 1200 |
| Included filters | лунен |
| Accessories tray |
|
| Размери на продукта | 90x46x21 cm |
| Тегло | 8.15 kg кг. |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 86566 |
Мечтаете ли за разкриване на мистериите на Вселената? Фототелескопът Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 е тук, за да помогне! Наблюдавайте небесни обекти, правете снимки или видеозаписи на същите и споделяйте откритията си с любими хора, като използвате само Вашия смартфон. Сглобете телескопа, монтирайте Вашия iPhone или устройство с Android в адаптера и стартирайте бързо и без каквито и да било задълбочени познания.
Открийте красотата на лунната повърхност и направете вашите наблюдения още по-детайлни и удобни за очите си със специален филтър. Разгледайте пръстените на Сатурн, главните спътници на Юпитер и сърпа на намаляващата Венера. Открийте блестящите звездни купове на Плеядите и Пчелинът, газовите облаци на мъглявината Орион и удължените участъци от галактиките Андромеда, Пура и Боде. Просто докоснете екрана на Вашия смартфон, за да запаметите тези космически гледки в галерията си завинаги.
Фототелескопът няма да бездейства през деня, понеже можете да го използвате като мощна зрителна тръба, за да изследвате и правите снимки на дивата природа и пейзажи. За разлика от много подобни модели, които показват обърнато и огледално изображение, Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 Ви позволява да виждате света около вас в най-познатата ориентация.
За да се избегне разклащането на телескопа от постоянни докосвания и размазване на снимките, използвайте удобното дистанционно управление с Bluetooth. Управлявайте затвора дистанционно и правете цветни снимки, без да ставате от мястото си. Докато си почивате, Levenhuk Kelvin Nova PLUS 90/660 извършва цялата тежка работа, така че можете просто да се наслаждавате на резултатите!
Основни характеристики:
- Дистанционен затвор чрез Bluetooth за правене на снимки със свободни ръце от разстояние
- Адаптерът за смартфон е съвместим с всички модели iPhone и смартфони с Android
- Правилно ориентирани изображения, независимо от това дали се взирате в Космоса или наблюдавате наземни пейзажи
- Правете снимки и видеозаписи на вашия смартфон и споделяйте веднага редки за заснемане кадри с приятели и със семейството
- Не са необходими специални познания или умения, което го прави лесен за овладяване дори от начинаещи астрономи
- Включеният лунен филтър омекотява яркостта и увеличава контраста, за да разкрие най-фините детайли на лунната повърхност
- Отличната настройка за заснемане на Луната, планети, двойни звезди и природни пейзажи
Комплектът включва:
- Оптична тръба на телескопа
- Адаптер за смартфон
- Дистанционен спусък Bluetooth
- Азимутална монтировка
- Визьор с червена точка
- диагонална призма 90°
- Окуляр Kellner MA 10 mm
- Окуляр Kellner MA 20 mm
- Асферичен окуляр 4 mm
- Лунен филтър
- Леща на Барлоу с увеличение 2x
- Алуминиев триножник
- Поставка за принадлежности
- Ръководство за потребителя и гаранция
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.