Телевизор 43" 4K UHD TV KIVI 43U740NB
изчерпано
Големина на екрана: 43"
Технология: Direct LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Android TV
Звук: 2x 10W вградени високоговорители
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 633101
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Големина на екрана | 43" |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Плосък |
| Smart функции | Android TV |
| Безжична мрежа |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Тунер |
DVB-T2
DVB-C |
| HDMI | 4x HDMI |
| Ethernet RJ-45 port |