- Начало
- Телевизори, проектори и аксесоари
- Телевизори
- Kivi
- 43" 4K UHD TV KIVI (ID: 633101)
Телевизор 43" 4K UHD TV KIVI 43U740NB
изчерпано
Големина на екрана: 43"
Технология: Direct LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: Android TV
Звук: 2x 10W вградени високоговорители
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 633101
Характеристики
| Приложение | Best Seller |
| Големина на екрана | 43" |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | Direct LED |
| Тип на екрана | Плосък |
| Smart функции | Android TV |
| Безжична мрежа |
|
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Тунер |
DVB-T2
DVB-C |
| HDMI | 4x HDMI |
| Ethernet RJ-45 port |
|
| Звук | 2x 10W вградени високоговорители |
| Годишна консумация на енергия | 53 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики |
UHD
HDR |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 43U740NB |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://kivismart.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка