- LG 43" 43UA74003LB (ID: 856218)
Телевизор LG 43" 43UA74003LB 43UA74003LB
Големина на екрана: 43" (109.22 cm)
Технология: LED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS Smart TV
VESA размер: 300 x 300 mm
Звук: 20W, 2ch, AI Acoustic Tuning,...
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 856218
Купи в комплект и спести
LG 43" 43UA74003LB+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | LED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 2 USB, RJ-45, CI+ slot |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Звук |
20W
2ch AI Acoustic Tuning WOW Orchestra LG Sound Sync Clear Voice Pro A7 AI Sound Pro |
| Годишна консумация на енергия | 54 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| VESA размер | 300 x 300 mm |