- LG 55" 55QNED70A6A (ID: 851173)
Телевизор LG 55" 55QNED70A6A 55QNED70A6A
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Големина на екрана: 55" (139.70 cm)
Технология: QNED
Резолюция: 3840x2160
Smart функции: webOS Smart TV
VESA размер: 300 x 200 mm
Звук: 20W, 2.0ch, Clear Voice Pro,...
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 851173
Вземи супер отстъпка:
Купи в комплект и спести
LG 55" 55QNED70A6A+ -
+Добави Аудио система- %
=Добави Стойка- %
Характеристики
| Резолюция | 3840x2160 |
| Съотношение | 16:9 |
| Честота | 60Hz |
| Технология | QNED |
| Тип на екрана | Flat |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Свързаност | 3 HDMI, 1 USB, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical) |
| Тунер | DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S |
| Звук |
20W
2.0ch Clear Voice Pro LG Sound Sync AI Sound WOW Orchestra |
| Годишна консумация на енергия | 84 kWh |
| Енергиен клас | Class G |
| VESA размер | 300 x 200 mm |